SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KONKURS I AUKCJE ?? :D

temat działu:

Usuniete tematy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 13485

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1725 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13979
Piszcie symbole interesujących Was produktów, będę walczyć o kolejny konkursik, formę konkursu też możecie proponować :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 202 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2237
mi by się spodobał taki zestaw prowadnice hd18 + drążek hd16 i hd 15 w aukcji od 1 zł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 229 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2311
Może jakieś wyciągi tylko nie do sufitu ale jakieś większe :D ... albo ławeczki.. Cokolwiek ..
Pozdrawiam :D

"Co nie zdoła cie zabić może cie tylko wzmocnić"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 664 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1946
Ciekawe propozycje ;)
Czekamy na kolejne im więcej tym lepiej ;)
Pozdrawiam ;)

Ewa Lasota - Specjalista ds.sprzedaży. Skontaktuj się ze mną
tel: 609490896
gg: 3515016
e-mail: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 456 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5156
Ja bym proponował konkurs typu na najlepszą reklamę firmy Kelton lub zaprezentowanie wymarzonego sprzętu i w nagrodę był by jakiś bon na zakupy lub też jakiś sprzęt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 229 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2311
Bon na zakupy to jesto dobry pomysł ... a może konkurs na haslo reklamowe ??

"Co nie zdoła cie zabić może cie tylko wzmocnić"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 136 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3224
moze licytacja bonu zamiast sprzetu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 18013 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 267031
Może coś bardziej kreatywniejszego niż wymyślenie hasła
Wiele konkursów już było i najlepsze były te nad którymi się siedziało parę dni.

Siłownia - http://www.sfd.pl/t878173.html
CrossFit dla początkujących - http://www.sfd.pl/t865734.html

"Wpadłeś kibicować, czy może na randkę w ciemno/albo dopingujesz albo nie wpadaj z panienką/masz ją, ja wiem to, prawie jak Lech fajna/pamiętaj, że Kocioł, to nie park ani kawiarnia”

Znów ten sam banał: sterydy, kaftan, ojej...
Tylko dlatego, że macham sztangą, ty się machnij joy'em.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 229 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2311
Jak chcesz coś ambitniejszego to może na jakiś projekt ... lub film typu recenzja .. (ocena pod względem unikalności sprzetu i jego umiejętnego zastosowania .. :D) Tak jak w atlasie jest opisane :D" dane cwiczenie na sprzęcie kelton .." w różnych seriach no .. home hotel heavy itd.. żęby każdy mial szanse ?

"Co nie zdoła cie zabić może cie tylko wzmocnić"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3431
Kelton dali byście jakiegoś "groupona" ....wszyscy byli by zadowoleni ...Wam by się sprzedał towar od ręki!!!Wiem co mówię ;) Co Wy na to?Skoro wpadłem już na taki pomysł proponuje ławeczkę HEAVY HYPERION
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Stojaczki HS9 Relacja z wygranej aukcji ;)

Następny temat

Kelton Home zestaw Avenger I czy zestaw HEAVY Avenger I ?

WHEY premium