SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KING LABS (temat zbiorczy)

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 67545

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 230 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2568
kat1340 napisz prosze dzis swoja opinie bo nie wiem jak mam traktowac wczorajsza wypowiedz:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 337 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3892
z kinga bym nic nie bral bolec nie boli za to goraczki sa lepsze firmy z ug a kto ma to bierze apteke

ON :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 443 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7193
Nie p******... a powtórzę jeszcze raz - śmiało bierz te przeterminowane - te roztwory są bardzo stabilne i już nie raz ludzie bili przeterminowane flakony; pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 230 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2568
Wiesz wczoraj byl 1.04 wiec nie wiedzialem czy moge powaznie traktowac wypowiedz:) Jak sie okazalo prop jest z normalna data tylko npp jest do konca wrzesnia 2012. Dzieki za odp. Pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 548 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12048
Testowałem mete,suste,deke .Środki jedne z lepszych.Polecam .Na dniach startuje z winem i propem ,dam zanać jak idzie :) POzdro .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1234 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11160
suste bralem szalu nie ma znajomy bral enana z kinga cos tam dziala ale sa lepsze srodki

:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 299 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8692
jak tam środki z tej firmy na daną chwile ? dają rade?

Najpierw masa, później masa :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cypio, enan ok, susta bd, deka ok, wino inekcja działa dobrze ( obecnie używam), tren działa, choć nie mam porównania z innymi, prop dla mnie bolesny ( choć inni się nie skarżą),ale stężenie ok; meta słaba, clen- są lepsze, wino tabletki- słabe wykonanie ( tabletki kruszą się)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 443 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7193
Clen słaby i tabsy się kruszą - lepiej wypada Fox Labs; wino tabletki - odnośnie wykonania nie mam zastrzeżeń.

Tren Acetat działa bardzo dobrze - kolega strzela obecnie razem z propem i winem oral.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1698 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9914
slabizna,zawiodlem sie nie tykal bym
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Egistrozol EGIS - Arimidex

Następny temat

Arimidex 1mg/28 tab- anastrozole

WHEY premium