SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KASZEBERUNDA kto tam był, kto sie wybiera w tym roku?

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2444

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 380
Zgadzam się - bez górek nie byłoby takiej frajdy z jeżdżenia. No pogoda beznadziejna ... jak na razie... mam nadzieję, że się coś od jutra zmieni ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86
Ja chyba dzis wyjde na rower mimo deszczu. Jutro wieczor tez mam zajety, a juz tydzien nie jezdzilem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 380
I jak tam, byłeś w końcu na treningu? Ja w mokrym w ogóle nie jeżdżę ... Od czasu kiedy miałem wywrotkę na zakręcie, to unikam takich warunków.. :) Według prognoz, jutro będzie niezła pogoda. Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 380
Miałem na myśli pogodę "dzisiaj", bo już po północy ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 463 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4646
Nie byłem nigdy na tej imprezie ale zapowiada sie naprawdę dobrze :)

http://rowerover.andgo.com.pl/index.php?strona=93&t=kaszeberunda, żuławywkoło, maraton rowerowy, kolarstwo szosowe
lub
http://rowery.trojmiasto.pl/Sprawdz-sie-w-maratonie-szosowym-KaszebeRunda-2011-n47934.html 

" Gdybyś usłyszał tysiąc razy- nie uda Ci się.
To wiesz co?
Rób nadal wszystko jak najlepiej potrafisz i pokaż, jak bardzo się mylili.
Sukces jest największą, dostępną, ludzką zemstą."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86
Nie byłem, przyznaje bez bicia... Dziś idę nawet późnym wieczorem, może być ciemno...
A co do Kaszebe, to chyba nie dam rady. Za dużo pracy się szykuje na przyszłą sobotę... Kicha... Zrobimy se za to Giro di Rumia, 20 okrążeń po jakiejś 10km trasie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 380
NIe czytałem dzisiaj postów, bo bym się odezwał.. Jeździłem dzisiaj też od 19.00 do 22.00 po Rumi. No spoko, ja sobie często robię takie pętle 10 km po Rumi. Najczęściej jeżdżę z Janowa-> Dąbrowskiego->Starowiejska->Kosynierów->Auchan(jadę na około)->Powrót kosynierów->dębogórska->gdyńska->gdańska i od początku. A na kaszeberundę wybieram się. No chyba, że będzie lało, to zrezygnuję...:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86
No ja dopiero po 20ej z pracy dzis wrocilem. Ale udalo sie wyjsc na rower okolo 21:40. Łężyce, koleczkowo, nowy dwor wejherowski, wejherowo i glowna szóstką przez rede do rumi. 45km w 1h20min. Troche mi zaczelo brakowac energii przed redą. Ostatni posilek zjadlem przed 17ta. Co jadasz na rowerze?
Masz GPSa w telefonie? Mam fajna aplikacje. Endomondo. Sprawdz na endomondo.com Podaj swojego maila, to posle Ci link do.mojego profilu, nie chce podawac na forum.. do pracy chyba nie chodzisz, skoro po nocach siedzisz przy kompie ;) pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86
To co, pojezdzimy se po Rumi dzis wieczorem?? Jakby co, to bede mial czas tak kolo 21ej. 3maj sie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86
Dobra ta Twoja trasa po Rumi. Zrobiłem tak dziś ponad 50km. Zlało mnie coprawda, ale czuje się, jak ten młody bóg ;)
No to kiedy mi dasz jakiś wycisk???
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening pływacki na poprawę kondycji

Następny temat

jaki amortyzator przedni

WHEY premium