SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KARATE OYAMA ORAZ TAEKWONDO

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6831

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1567 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13828
Idź zobacz co jest na treningach. Naprawdę najwięcej zależy od trenera i tego na co kładzie nacisk na treningach. Jedna sekcja może się naprawdę bardzo różnić od drugiej mimo tego samego stylu.

No chamy, wiązać się w pęczki...!
MANIPULATORS & DEVIANTS SQUAD :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 160 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 423
bo ja słyszałem tak ze bokser daje wicisk karatece a karteka taekwondziscie.a według mnie nawet jak tak sie przyjmuje to jezeli taekwondzista walczy mądrze to moze pokonac karateke lub boksera.tak samo jak bokser czy karateka moze pokonac goscia od judo czy bjj.przeciez jak kolo z boksu lub taekwondo bedzie uderzał silnie i celnie i unikał bliskiego kontaktu to moze kilkoma ciosami powalic judoke .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1567 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13828
Pooglądaj sobie w wolnej chwili pierwsze edycje UFC w któych walczyli przedstawiciele "czystych" stylów, potem pogadamy.

No chamy, wiązać się w pęczki...!
MANIPULATORS & DEVIANTS SQUAD :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 160 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 423
a te czyste style to które bo nie słyszałem takiego okreslenia.a gdzie mozna te pierwsze edycje ogladnac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
enshindojo Bushido24.pl
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 231 Wiek 56 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1587
rsx 1995 podziwiam Twoja wiare, ale przerazony jestem wiedza o walce Twojego nauczyciela, ktory Cie tak uksztaltowal (ktos musial Ci o tym powiedziec jesli sam to wymysliles, cofam slowa o Twoim sensei) Dla mnie to czlowiek ktory uczy samobojcow (sa mniej skomplikowane sposoby popelnienia samobojstwa)Pozdrawiam.

Nie ma zlych uczniow, sa tylko zli nauczyciele!!!

One Road.....One Enshin!!!!
www.enshinkarate.co.uk 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1567 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13828
Czyste style czyli np samo karate, sam boks, samo judo itd. W chwili obecnej wszyscy zawodnicy ćwiczą elementy różnych stylów, np rzuty z zapasów lub judo, uderzenia z boksu i muay thai, kopnięcia z karate i thaia, parter z bjj lub sambo. Obejrzyj bo naprawdę warto. Uczciwy trener sam by ci zalecił obejrzenie tych walk bo było to naprawdę wydarzenie zwrotne w historii sztuk walki, obalające wiele mitów i bajek którymi byli karmieni np karatecy którym wmawiano np że garda z pięścią w hikite i soto uke obronią ich przed uderzeniami boksera.

No chamy, wiązać się w pęczki...!
MANIPULATORS & DEVIANTS SQUAD :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
OloKK www.olokk.pl
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 34575 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 195972
W karate walczyłem jak równy z równym z zawodnikami europejskiego kalibru (tzn nie wygrywałem, ale radziłem sobie dobrze). Robiliśmy coś na kształt K-1 czy MMA, dobrze nas trener prowadził. Było fajnie.

I teraz w najlepszym kickboxerskim klubie w Polsce po pół roku dalej obrywam po głowie Kopać faktycznie kopię lepiej niż większość tam, ale karate do boksu porównywać to jak nos do pięści W tej kolejności

OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie

http://facebook.com/olokk
http://olokk.pl  http://bng-studio.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 160 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 423
ja mysle ze jednej strony to minus a zdrugiej chyba tez plus w boksie jest taki ze jest znacznie mniej technik w boksie niz ko lub taekwondo.czyli jak wy uwazacie ze lepiej jakby ktos chciał trenowac dwa style uderzane jest wybrac boks i karate oyama lub taekwondo czy ko i taekwondo.ja takze mysle ze trenowanie boksu obrzydza i zniecheca niektórym ale to tylko moje zdanie ze kazdy kolo umie jakos wymachiwac rekami od razu opowiada i chwali sie do wszystkich ze jest swietnym bokserem podobnie jak ci co umia wymachiwac nogami mówia ze trenuja karate i sa wspaniałymi karatekami i nikt nie ma znimi szans. a przeciez zeby zostac naprawde dobrym karateką lub bokserem potrzeba wielu lat sensownych treningów.a taki niby karateka czesto zobaczył jakiegos fightera na filmie akcji i go nasladuje.bo rzadko sie zdarza zeby ktos mówił ze trenował aikido lub nawet judo kiedy nie ma o tym zielonego pojecia lub jego kariera skonczyła sie na pierwszym próbnym treningu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1567 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13828
Idź najpierw na treningi i zobacz co robią. A potem zostań na tym które ci się bardziej spodoba i w razie konieczności dołącz boks.

No chamy, wiązać się w pęczki...!
MANIPULATORS & DEVIANTS SQUAD :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 160 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 423
nieno w razie czego boks bardziej mozna trenowac amatorsko niz karate czy taekwondo.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Walki amatorskie MT

Następny temat

Kursy w innych terminach?

WHEY premium