SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KALiBER44- Pierwsza odsłona !!!!!!

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6600

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale ma 15 lat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 810 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5882
Dokładnie ...

Złote dziecko albo ściema jakaś

Fotograf, fotoreporter - potrzebujesz PROFESJONALNEGO fotografa??? - [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 70855
moj kolega ma 17 lat...a co?

ale on to zawsze był silny

Zmieniony przez - Yarekbboy w dniu 2004-06-22 23:21:47

Kudowa Zdrój noclegi hotele http://www.kudowazdroj.net 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To sobie porównaj koles 15 lat 58 kg targa 115kg a Twój kumpel 17 lat 60 kg i targa 100 a ja 19 lat 77 i targam 120-125 kg hehe / jaka tu sprawiedliwość
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak sie zastanawiam czy to mozliwe

i dochodze do wniosku że to jakiś wkręt.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kaliber44 -> chyba Cie widziałem w dopingu pytaleś o rozpiske prawda ??.. powiedz nam ładnie co juz wciagałeś to Cie ocenimy pod innym kątem.. jesli sie mylę to przepraszam nie chce byc niegrzeczny bo mimo wszystko efekty masz zadowalające ale jesli brałęs to powiedz prawde bo i tak znalazłbym ten post i Ci siary narobie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bufu jak przeczytałem Twoją wypowiedz,tylko z ciekawości spojżałem do wyszukiwarki i moje zdanie jest takie------>

Wielkie LOL
kaliber wstydź się łobuzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tak miałem racje.. a więc koksik jesteś w wieku 15 lat.. hmm tera fajnie wygladasz ale poczekaj 18'stki jak panny beda Cie wysmiewac ze ptaszek nie chce Ci bryknąć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dragon1987 -> chyba mu wątek popsuliśmy teraz kazdy bedzie wiedziec ze KALIBER TO STARY KOKSIARZ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i nikt sie tu juz nie wpisze bo takim sposobem to nie ma co sie szczycić .. to sport a nie medycyna podwórkowa

jakoś nie lubie koksów.. psują mi nastrój i chęci do treningu

frajer i czym tu sie chwalić, kłuć jeszcze niezarośniętą nawet dupe igłami to każdy potrafi. Poczekaj niech Ci najpierw jajka smarku zarosną a nie za sterydy sie bierzesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bufu
hehe,koleś jest mocny,teraz jeszcze raz sobie przeanalizowałem całego posta:
-"zjadlem tylko 1 puszke kreatyny z Hitec"
-"Jesli kogos interesuje jak cwiczyłem itp to prosze walic jestem chetny do pomocy i wspułpracy"-ciekawe jakiej współpracy??będziesz namawiał 16 latków żeby sobie dupe kłuli??


Ja jestem za***istym leszczem jeśli chodzi o siłownie,dopiero zaczynam i nieraz mnie w****ia i chciałbym za***iście wyglądać w bardzo szybkim czasie,ale ****a koksu nigdy nie będe brał.

kaliber Ty chcesz to ładuj ale nie oszukój ludzi,a przedewszystkim sam siebie.

Acha jakby ktoś z moderatorów mogł pojechać z tym tamatem
Albo może lepiej zostawić??Niech ludzie rano przeczytają jak to się ****a ładnie oszukóje.
Tyle
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plecki do oceny :-) Oceniajcie !!!

Następny temat

kolo do oceny

WHEY premium