SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

K.O. kilka pytań tak z ciekawości..

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2825

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 33
Użyłem słowa "pompowacze" w znaczeniu NO boosterów itp.. Wiem, że nie ma to żadnego wpływu na końcowy efekt suplementacji jednak pozwala na przyjemniejszy trening
Ripper co rozumiesz pod tym określeniem bo jesteś niezbyt precyzyjny a nie chciałbym też ci źle doradzić, jak możesz to rozwiń i pierwszy i następny człon odnoszący się do domniemanych efektów lub ich braku i dlaczego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 6395 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 87320
Chodzi, że w część składu K.O. wchodzą tzw. "pompowacze" jak ja to nazywam.. Cytrulina, arginina itp..
To one sprawiają, że na treningu osiąga sie większa pompę, co równiez zwiększa motywację, uprzyjemnia trening itp.. Nie musze chyba pisać ..
Ten efekt warunkuje również przyjęcie porcji PRZED treningiem, natomiast p. Szukała proponuje brac PO treningu..
No i właściwie tego dotyczyło pytanie.. Czy zalety brania po są o tyle większe? A jeśli tak to właściwie częśc dodatków można bu uznać, że właściwie mogła by być zbędna (nie do końa )..
To tyle z mojej strony apok pewnie nie odpowiesz bo chyba masz nowego bana
pzdr.

Smerfujący Moderator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1669 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 52363
tez sie przylanczam do pyt kolegi wyzej

"to jest ten co za kilka puszek bialka wytatuował sobie znak firmowy na plecach?" leże i kwicze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
a niby dlaczego no boostery sa zle po treningu???

rozszerzaja naczynia krwionosne -> lepszy doplyw krwii -> lepsze odzywienie miesni, lepszy transport substancji do nich, lepsze usuwanie "zbednych" substancji -> szybsza regeneracja...

no ale jesli bierzecie drogie stacki dla efektu pompy na treningu to gratuluje...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 6395 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 87320
Kazam czytaj dokładniej następnym razem...
Nie piszę, że są złe i nie pisze, że zalezy mi tylko na efekcie pompy..
Chciałem porownać wszystkie za dla przyjmowania zarówno przed jak i po treningu.. W końcu efekt pompy o którym wspominasz również jest jednym z elementów z którego można korzystać płacąc za drogie stacki..
Zresztą sam Olimp zaleca na etykiecie aby przyjmować przed treningiem..
Dlatego chodziło mi o ustalenie z jakiego powodu p.Szukala uważa, że lepiej produkt przyjąć po treningu..
pzdr.

Smerfujący Moderator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
Tu chodzi jedynie o fakt, iż wchłanianie po treningu jest na bardzo wysokim poziomie ...that's all.
I tak w ogólnym rozrachunku po cyklu nie będziesz odczuwał różnicy czy brałes przed czy po czy moze nawet przed i po treningu.
Oba sposoby są dobre.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 6395 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 87320
Tak myślałem, czyli wszystkie sprowadza sie do zasad starego dobrego mono.
Miałem wątpliwości, czy przy większej ilości bajerów pora przyjmowania nie ma to troszkę większego znaczenia (wiecej dodatków=>więcej różnorakich reakcji)
dzieki
pzdr.

Smerfujący Moderator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
jedyną różnicą w praktyce jest właśnie odczuwanie pompy na treninigu itp - ale to samo masz przy mono właściwie
inna sprawa to szybszy przepływ krwi na treningu przyśpiesza transport ale suma summarum - wszystko wychodzi tak samo w ogólnym rozrachunku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 32
ja myślę że nie należy tego aż tak upraszczać bo jak wytłumaczyć dalsze działanie staku gdy po dwumiesięcznym przyjmowaniu mono/z własnych doświadczeń i nie tylko/ następował regres formy, myślę że dużą rolę odgrywa również coś w rodzaju pobudzania mięśni do magazynowania i wykorzystywania jeszcze większej ilości kreatyny a to przy zwykłym mono w pewnym momencie staje sie niemożliwe, a staki tą granicę potrafią przedłużyć, no i po cyklu nie ma tak gwałtownego spadku poziomu kreatyny w mięśniach.

oj zeszmacił się nam dział
a miało być tak pieknie
i potwierdza się znany fakt,
że ryba psuje się... od głowy!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1353 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13826
tez mnie to ciekawilo...
wiec reasumujac:

by osiagnac (bardzo) dobre efekty po KO nalezy przyjmowac w
dni nietreningowe 7,5g na czczo rano i 7,5g wieczorem,
dni treningowe 15g na czczo rano i 15g przed treningiem (uzyskujemy pompe na treningu, dzieki ktorej sie lepiej cwiczy) lub 15g po treningu (wtedy jest wieksze wysycenie organizmu itd...) - ale w efekcie koncowym nie bedzie i tak roznicy??

wiec jak na moje oko lepiej brac przed treningiem, bo wtedy chociaz bedzie sie lepiej cwiczyc dzieki owej pompie

dobrze mysle?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Waznosc kreatyny

Następny temat

Miarki w Cell Pump i kreatynie 1300g

WHEY premium