SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Junior Dos Santos - mogę sprawić niespodziankę

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4776

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1137 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13203
Carwin ma moc

Moje p4p:
- Anderson Silva
- Jones
- GSP / Aldo

Favs: A. Silva, Rashad, Shogun, Fedor,t he Reem, Palhares, B.J. Penn, GSP, Machida, Aldo, Jones

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 101 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 975
sam nie wiem, wg JDS ma wieksze szanse z lesnarem jak z cainem. Velaquez mnie zadziwia, mimo młodego wieku ma ta siłe przebica nad rywalem. stawiam ze Cain bedzie mistrzem przez dłuższy czas...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ostatnio Carvin pytał sie internautów jak zaradzic tej kwasicy mleczanowej (czy jakoś tak). Pudzian tez ma/miał z tym problem. Mam radę dla Carvina: Jeśli Pudzian w walce z BB wytrzyma kondycyjnie, to niech sie Carvin skontaktuje z tym magikiem z KSW od poprawy kondycji, co go Mr. Kawulski gdzieś w wywiadzie wymienił.
Ps. W ankiecie postawiłem na Lesnara. On ma jednak taki problem,że pomimo tego iż wie, że ktoś ma lepszą stójkę od niego, to na początku i tak w praktyce to sprawdza. Póki nie dostanie konkretnej bomby kończącej, tak do tej pory, pomimo przyjęcia kilku ciosów , udawało mu się wygrać. Myślę,że albo niech baaardzo poprawi stójkę bokserską, albo niech włączy może jakieś kopnięcia, by wyeliminować dobre ataki rękoma u przeciwnika/ów..? Ale Lesnar chyba też za dobrze girami nie wierzga.. No nic, pozostaje póki co jego bdb parter, a tam wiemy co umie

Zmieniony przez - kaczka41 w dniu 2010-08-13 15:31:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 1981 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36558
Nie wiem czy Lesnar zdoła na tyle poprawić stójkę, by mieć jakieś szanse z najlepszymi w tej płaszczyźnie. Myślę, że ma dryg i siłę do zakładania różnego rodzaju dźwigni i duszeń. Ma dobrego speca od BJJ w ekipie, więc może być lepszą, większą, silniejszą wersją Noga i Monsona, hehe. Mógłby iść właśnie w tym kierunku - obalenie i gnp lub obalenie i dźwignia/duszenie.

Do JDS nie ma nawet startu w stójce - Cigano będzie go lał na luzie, jeśli Lesnar zdecyduje się wyskoczyć na pięści.

Velasquez rozwija się tak szybko, że określanie jego obecnej dyspozycji na podstawie ostatnich walk nie ma sensu, hehe. Nie mamy aktualnych danych tak naprawdę. W pojedynku z Mino poazał naprawdę fajną, ładną stójkę. Rzecz jasna inaczej to wygląda, gdy się tłucze kiepskiego w stójce - mimo własnego mniemania - obitego i wielokrotnie kontuzjowanego weterana, a inaczej na bank wyglądałoby to z kimś takim jak JDS czy Overeem.

Jednak uważam, że mimo błyskawicznego rozwoju, Velasquez nie jest w stanie przeskoczyć ograniczeń fizycznych. Tak naprawdę jego i Lesnara dzieli spora przepaść.

"It's faster than f***ing shit" (c) Bruce Buffer

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
Co to za wyniki w ankiecie !? Jak możecie nie wierzyć w sukces Juniora - wstyd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1137 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13203
A Ty gdzieś się podziewał? :P

Moje p4p:
- Anderson Silva
- Jones
- GSP / Aldo

Favs: A. Silva, Rashad, Shogun, Fedor,t he Reem, Palhares, B.J. Penn, GSP, Machida, Aldo, Jones

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
Prowadziłem badania naukowe przez 2 tygodnie Teraz mam wątrobę do wymiany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Rozumiem ,że sparingi miałeś?? Dużo ciosów pod prawy łokieć?
Ps. W sukces JDS wierzę, ale liczę na wygraną Lesnara
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
Sparingi jeno zapaśnicze - z aligatorami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 376 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11317
Czytam wasze opinie i widze że zdania są podzielone. Osobiście uważam, że Lesnar jest obecnie nie do pobicia. Wydaje mi sie że on naprawdę pokaże jeszcze wiele.

Ja najbardziej chciałbym żeby walke z Lesnarem(moim zdaniem zmiecie Caina)wygrał JDS bo go lubie, ale boje sie że jak Lesnar wjedzie w niego i go obali to koniec. No i tak jak wcześniej napisało parę osób nic nie wiemy o jego BJJ, także nie ma co teraz gdybac tylko czekać.

@B-REAL
Ten film z str. nr. 2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy warto inwestować w drogie rękawice

Następny temat

treningi i silownia 14l

WHEY premium