SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Joe Calzaghe myśli o zakończeniu kariery!

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 956

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 8878 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 75102
Mistrz świata w wadze super średniej Joe Calzaghe po raz kolejny zapowiedział zakończenie kariery. Tym razem według tego co przekazał on mediom walka z Roy Jones Jr. ma być jego ostatnią w karierze. Jeżeli te słowa okazałyby się prawdą to już dziś możemy otwarcie zakomunikować, że walki z mistrzem WBC/WBO w wadze średniej Kellym Pavlik nie będzie!

"Nie jest to tajemnica, że ta walka będzie moją ostatnią w karierze. Zmierzę się z zawodnikiem, który był jednym z najlepszych pięściarzy ostatnich 25 lat. Walka w Madison Square Garden to coś niesamowitego. Zostało już tylko 12 tygodni do tego pojedynku więc ponownie biorę się ostro do pracy i zaczynam treningi. Chce wygrać ten pojedynek i wiem, że będzie to kolejna wspaniała walka."- powiedział Calzaghe.

Calzaghe twierdzi również, że walka z Bernardem Hopkinsem nie wypadła tak jak planował i ma nadzieję, że Jones okaże się o wiele lepszym przeciwnikiem.

"Nie byłem zadowolony z ostatniej walki, w której walczyłem z Bernardem Hopkins. Styl jaki on prezentował sprawił, że to nie był piękny pojedynek. Ale Roy jest inny! On walczy otwarcie, a nie klinczuje więc jestem pewny, że ta walka będzie o wiele lepsza."- dodaje Calzaghe.

"Zawsze przed następną walką zadaje sobie pytanie: Dlaczego nadal walczę? I dziś wydaje mi się, że osiągnąłem w boksie wszystko. Wielu pięściarzy popełnia błąd walcząc długi czas tylko po to by zarobić więcej pieniędzy. Zazwyczaj przegrywają oni w jakiejś walce i ich rekord zostaje zaprzepaszczony. Czy nie lepiej jest odejść niepokonanym? To będzie moja ostatnia walka."- twierdzi Calzaghe.


źródło: boks.ocom.pl

SFD Fight Club & Uderzane
WISŁA KRAKÓW

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Takie putanie.

Następny temat

ADCC - Puchar Wybrzeża - ostatni mocny sparring przed ME

WHEY premium