SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jissen

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 11621

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 483 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8623
Witam wszystkich serdecznie!!jestem zielony w tym temacie. Może mi ktoś coś więcej powiedzieć na temat odmiany karate a mianowicie Jissen? z góry wielkie dzięki!!

"W życiu trzeba tak robić żeby zrobić a się nie narobić"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
To nie mój dział,ale ten temat zamykam.Ostatnio rzadziej bywam na forum,więc nie zrobiłem tego wcześniej z tego powodu.Jeżeli chcecie pisać o samym Jissen,proszę załóżcie nowy temat.Mnie potyczki osobiste nie obchodzą,a o swoich animozjach mozecie pisać sobie na priva.

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 96 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 978
nie idź na to!radze szczeże bo znam ten styl
Plata sam w sobie jest rzeczywiście świetny ale niczego nie nauczy
zmarnujesz czas i pieniądze lepiej poszukaj czegoś innego!
1

"Jeśli tracisz pieniądze - nic nie tracisz
Jeśli tracisz zdrowie - coś tracisz
Jeśli tracisz spokój - tracisz wszystko".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 109 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1605
Jissen - "walka rzeczywista" - doskonałe narzędzie walki dla funkcjonariuszy i żołnierzy pododdziałów specjalnych, w gronie adeptów tej sztuki walki są oficerowie BOR i GROM. W szkoleniu wykorzystuje się doświadczenia ze szkoleń elitarnych jednostek specjalnych. Unikalny system walk zadaniowych w parterze, taktyka obrony oparta na sekwenserach czyni jissen znakomitym narzędziem obrony. Szkolenie adeptów jissenu przebiega w toku ogólnym lub indywidualnym. Adepci stosują zestawy kilku technik łączonych w sekwensery /Początkujący - ćwiczą tradycyjne elementy karate, kata i klasyczne kumite/ oraz nunchaku i elementy samoobrony. Zaawansowani- system walki obronnej jissen w tym walkę pasem i pałkami typu tonfa

***SFD FIGHT CLUB***

Czy ludzie byli by tak silni, gdyby nie trudy przebytych szlaków

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 582
Jissen nie jest sytlem a poprostu szkołą prowadzoną przez Platę. Nie dołączyli chyba do dzisiaj do żadnej federacji i błąkają się po zawodach i seminariach robionych przez różne style. Na ogół tak długo, aż w wyniku kłótni i tarć po zawodach przestają być zapraszani. Z tego co widać szkoła jest mocno nastawiona na reklamę przez zbieranie medali ze stosunkowo niewielkich zawodów.
Na ogół walczą bardzo agresywnie, choć z techniką bywa różnie. No i nie do końca czysto.
...
Napisał(a)
Usunięty przez Cavior za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 55

nie marnuj czasu i pieniędzy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2603 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31404
Chyba po 2 latach Ci nie odpowie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 55
To ku przetrodze dla innych.

nie marnuj czasu i pieniędzy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cavior Bushido24.pl
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 7168 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46566
Ban dla Ciebie też może być przestrogą dla innych Więc baw się grzecznie w tym dziale
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 55
Grzeczny jestem. Zawsze byłem. Prawdę napisałem. Za co BAN ???

nie marnuj czasu i pieniędzy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2603 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31404
Cavior wszystkim grozi, ale w istocie to dobry chłopak jest i trzeba się nieźle postarać żeby wyłapać bana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jego po prostu nikt nie nauczyl jak sie daje bany
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Po co te spory...

Następny temat

goju czy shito ?? :)

WHEY premium