SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jestem tutaj nowa

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3121

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nic pewnie nie byłoby w tym dziwnego, gdyby nie fakt, wstyd się przyznać ale mam 30 lat i do tej pory nie miałam do czynienia ze sportami walki.
Ponoć jestem dobrze rozciągnięta i co najważniejsze mam niesamowity zapał i chęć trenowania. Trenuję po 1,5 h dwa razy w tygodniu. Jak sądzicie czy uda mi się poznac przynjamniej podstawy kickboxu? Co sądzicie o takich kobietach jak ja. Co robić aby doskonalić swoje umiejętności poza treningami w sekcji?
Pozdr
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 108 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3024
A i owszem... zajęcia odbywają się w szkole kowalstwa artystycznego na rogu Felińskiego i Zajączka. Zajęcia grupy średniej są w pn, wt i pt o 17, a po nich (jakoś około 18:40) są zajęcia grupy początkującej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1253
Popieramy!!!!!!!! nigdy nie jest za pózno. Życze powodzenia!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1784 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22178
2 razy w tygodniu to tak bardziej chyba nastawione na rekreacje ale podstawy powinnas zalapac nam trener mowi ze szybkie postepy przychodza jak sie trenuje conajmniej 3 razy w tygodniu ale to tez zalezy od zapalu trenujacego, powodzenia zycze bo naprawde podziwiam takie osoby a kobiety to juz w ogole

Bo Trza Miec Jaja A Nie Wydmuszki
=Przyszły moderator wszystkich moderatorów=
MOIM NAŁOGIEM TE BARWY ZIELONE
>>>>>TYLKO RADOMIAK<<<<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zawsze była zakręcona, dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Kask ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3395 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21099
Zeby doskonalic umiejetnosci cwicz w domu techniki przed lustrem poznane na treningu. Jako kobieta pewnie i tak duzo przed lustrem spedzasz czasu
Pomysl po co to robisz, dlaczego. Jak postawisz sobie jakis cel to przyjemniej sie trenuje.
Pozdrawiam

Nie spij, bo ci garnek zlota podrzuca.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zapomniałam dodać, iż trenuję zaledwie od 2 miesięcy....
Mam charakter a może raczej "charakterek" w opinii moich znajomych
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 258 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4567
Respect przez duze R i powodzenia w treningach :)

To Twoja walka - Twoje życie, nigdy na dnie - zawsze na szczycie!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 493
a dlaczego dopiero teraz cie naszło na trenowanie ?

do bólu....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Z jednej strony to realizacja marzenia z młodzieńczych lat...
Zawsze uwielbiałam sport (szkoła podstawowa i średnia trenowałam piłkę ręczną), przez całe moje zycie uwielbiam pilkę nożną, i kiedyś za dobrych czasów boks.

Po drugie i co najważniejsze to kwestia przełamania samej siebie, swoich wewnętrznych barier i udowodnienia sobie, ze mogę wszystko i nie ma rzeczy niemożliwych.
Pozdrowienia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 975 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 26177
Bardzo ładnie że wzięłaś się za trening.To się żadko zdarza żeby ludzie w tym wieku brali się za trening bo w głowie im tylko rodzina i telewizor.

<--Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach-->
<-- Wyrazy uznania dla wszystkich którzy osiągnęli zamierzony cel i dla tych wszystkich którym
się nie udało -->

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4410 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
osobiście polecałbym Ci jakieś Tae-bo - taki kickboxing w rytmie muzyki. lepiej będziesz się czuła, bo ćwiczy to więcej kobiet, jest delikatniejsze, mniej pracy z przyrządami.
chyba, że masz trenera/trenerkę, która ma doświadczenie w trenowaniu kobiet niewyczynowców.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wiek 17 lat

Następny temat

Kick w Elblągu??

WHEY premium