SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jestem taka osłabiona

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5852

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 546 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12418
gdyby miała braki serotoniny do dawno 3 leki by jej pomogły,żaden tryptofan tu nie pomoże

zrozum że nerwica działa na cały organizm od gorączki po suchą skórę

widzisz mój kolega chodził do lekarzy przez cały rok jadł tryptofany,5-htp i inne cuda nic nie pomagało dostał leki zaczęły działa dopiero po 3 miesiącach



Zmieniony przez - sobiecwicze88 w dniu 2016-03-26 18:14:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 119 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2697
Objawy to pod tą tężyczkę bardziej, to coś pomieszane w układzie przysadka tarczyca, z nerwicą raczej bym się skupił na 1 poście, tzn jeśli dobrze interpretuje " Mam ataki paniki związane z tężyczką i nic poza tym. Dostałam na to lerivon 30 mg na noc. Pomocy " sprowadza się do strachu o tężyczkę. z lekami jak doszliśmy do wniosku nie ma co kombinować zwłaszcza benzo jak piszesz bo się nakręci błędne koło: akapit 1: "jestem ciągle osłabiona zmęczona, " pozdro

edit: jeszcze jedno: te zawroty nogi jak z waty itp -- to oczywiscie po tym leku ?


Zmieniony przez - zuodziej w dniu 2016-03-26 19:05:27

"rozrywki możesz szukać na komendzie, albo z fajną dziewczyną"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 546 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12418
osłabienie i zmęczenie to standard przy nerwicy
nogi z waty mogą być z nerwicy jak i z brania leku na początku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 63
Te wszystkie leki biorę na przełomie dwóch lat. Parogen brałam rok, cital siedem miesięcy, a lerivon od trzech miesięcy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 63
Wszystkie te objawy zaczęły się u mnie ponad dwa lata temu.. Przeszłam poważniejszą anginę i od tego się zaczęło. Początkowo myślałam, że to powikłania, ale później już nic nie wiedziałam. Było coraz gorzęj. Do psychiatry poszłam dopiero po trzech miesiącach i wtedy dostałam te leki na ataki paniki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 546 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12418
no i te leki nic ci nie pomogły na ataki paniki ?
angina nie leczona lub bardzo silna może doprowadzić do problemów psychicznych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 119 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2697
No no, ale powiedz mi - bo i tak uważam, ze nie powinnaś się dodatkowo truć tymi specyfikami - jak się objawia ta panika, bo z tego co widzę to problem zdrowotny problemem zdrowotnym, a od psychiatry recepta "na odczepkę" i pewnie nawet żadnej paniki normalnie nie ma, tylko sugestia jakaś, że niby masz.. Inaczej - czego dokładnie się obawiasz z tą tężyczką, czy jak to wygląda? zawroty, miękkie nogi, i inne z tych objawów podciągnąłbym pod działanie substancji. A problemy tężyczkowe bez diagnozy i leczenia.

"rozrywki możesz szukać na komendzie, albo z fajną dziewczyną"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 546 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12418
zuodziej nie masz pojęcia o czym piszesz na temat tych leków


Zmieniony przez - sobiecwicze88 w dniu 2016-03-26 19:53:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 63
Dwa poprzednie leki nie pomagały na nic. Było strasznie. Po lerivonie nie mam problemów żołądkowych tak jak po dwóch poprzednich. Nie czuję żeby ten lek mi szkodził, ponieważ po nim czuję się zdecydowanie lepiej niż po dwóch poprzednich.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 546 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12418
wiec odpowiedz jest prosta masz źle dobrane leki i tyle,skoro już te leki jesz to jedz je dalej ale niech ci inny psychiatra zapisze coś innego


Zmieniony przez - sobiecwicze88 w dniu 2016-03-26 19:55:27
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Szwy nad uchem.

Następny temat

antybiotyk.trening??

WHEY premium