SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jedzenie w świeta

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3055

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 267 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5312
Czy bedziecie normalnie jesc wszystko w swieta karpia jakies ciasto itp.czy raczej na dietach zostajecie??I czy wogule bedziecie cwiczyc w swieta??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 956 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13062
kurcze w swieta moim zdaniem sa wlasnie potrawy oki!!Np.ryby(panga albo inna) po grecku z warzywami,salatki z kurczaka,kotlety z piersi sobie zrobie w zalewie octowej slodkiej sa pyszne,salatke sobie robie z makaronu razowego z szynka indzycza,ogorkiem,fasola czerwoana i majonezem jest pyszna,karp-tez zrodlo bialka,sledzie w oleju z warzywwami takie mamy potrawy ze wszystko prawie pod diete!!!! nie ma co panikowac!!a za plackammi nie przepadam ale coss sie napewno zje !!!

Zmieniony przez - kinek21 w dniu 2008-12-21 20:51:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 91 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 975
No co Ty,mamie powiedziałem że zamiast jedzenia w wigilię piję gainera
No pewnie że wszystko bedę jadł co w lezie ;p własnie wtedy masa idzie łądnie w góre hehe o co do siłowni do treningi po bożym narodzeniu żeby to co zjedzone w święta przerobić na mieśnie no i w sylwestra zestaw dyskotekowy Klata+Bic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 267 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5312
hehe ja robie tak samo jak ty:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jem wszystko na co mam ochotę i ile chcę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 245 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6682
Bogu dzięki,że jestem kierowca w ten dzień...
A Wy,dzieci,piszcie Boże Narodzenie z dużej literki
Przyjdzie w Święta pewnie z 2 kg...
...

Są sprawy ważniejsze niż siłownia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 91 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 975
zamiast opłatkiem dzielę się kreatyną
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 91 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 975
Po świetach przyjdzie 2 kilo po sylwestrze pojdzie 3 kilo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 71 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3089
Hehe dokladnie ) A kiedy nie pojesz jak nie w swieta;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 91 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 975
proponuje zrobić taki "koktajl wigilijny" 12 potraw wrzucić do miksera zalać barszczem czerwonym zmiksować i wypić :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 267 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5312
jak sie nie z zygzrz to pzdr:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 91 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 975
co to za różnica ;p tak i tak wszystko zmiesza się w żołądku i jakoś nie rzygasz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Białko łatwoprzyswajalne

Następny temat

Dieta i A6W

WHEY premium