SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jedna mała impreza, a siłownia.

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8080

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 3053 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12449
Kulturyści (tak, właśnie Ci profesjonalni) często przed zawodami spożywają alkohol w celu uwidocznienia żył. Jakie są to ilości, nie wiem, nie jestem z nimi w szatni.

Nie doradzam w kwestii dietetyki - korzystam z prywatnego centrum dietetycznego.

Nie doradzam w temacie hormonów - nie jestem lekarzem.

Fizyki nie oszukasz ESP, ABS i ASR tak samo jak psychiki psychotropami i substancjami psychodelicznymi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A teego nie wiedziałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 3053 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12449
Też, ostatnio zasłyszana opinia od osoby która zdobył mistrza polski, nie wiem na ile poważna była jej wypowiedź, ale jakiś czas się znamy i nie wyglądała mi na osobę udzielająca niewiarygodnej/żartobliwej informacji.

Nie doradzam w kwestii dietetyki - korzystam z prywatnego centrum dietetycznego.

Nie doradzam w temacie hormonów - nie jestem lekarzem.

Fizyki nie oszukasz ESP, ABS i ASR tak samo jak psychiki psychotropami i substancjami psychodelicznymi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W końcu coś nowego, tego nie wiedziałem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 826 Napisanych postów 4538 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 262219


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 826 Napisanych postów 4538 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 262219
Od 16:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3754 Wiek 6 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 49667
chciałem wrzucić ten sam film, ale nie mogłem znaleźć tego fragmentu jak on tam pije, w tych czasach chyba już bardziej niż alko stosuje się farmakologie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 20 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 80
Mnie pewnie po piwku teraz weźmie. Będzie mocno. Wiadomo profesjonalistą nie jestem, kilka piwek nie zaszkodzi, ale i tak bardzo ograniczam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4195 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79357
znam dzików co lubia sobie popić czesto (jak na fanów tego sportu ) tako 2-3 w tyg. i po nosie czasem lubia dać, a mimo to trzymaja forme i ciagle sa doebani, co nie zmienia faktu ze tez ostro przy tym ciskaja koksy.. no ale fakt faktem

poszukaj sobie na stronie 'potreningu' fakty i mity na temat silowni i alkoholu, jak raz na ten tydzien wypijesz te kilka piwek nic Ci sie zlego nie stanie, bez przesady

Impossible Is Nothing

Pomogłem ? Daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 7428 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45047
NoIzZeR
znam dzików co lubia sobie popić czesto (jak na fanów tego sportu ) tako 2-3 w tyg. i po nosie czasem lubia dać, a mimo to trzymaja forme i ciagle sa doebani, co nie zmienia faktu ze tez ostro przy tym ciskaja koksy.. no ale fakt faktem
też znam i to bardzo dobrze

Żyj jak samotnik, trenuj jak maszyna.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocenanie swojej sylwetki- też dostajecie pierdolca

Następny temat

Sterydy dla poczatkujacych

WHEY premium