SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jeść ryby czy nie jeść? Rtęć na naszym stole

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15678

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 8967 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 48014
szalony ja bym sie bal jesc takiego tunczyka z puchy codziennie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6271 Napisanych postów 76034 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754872
Tez tak mam, nawet po zjedzeniu jednej puszki w tyg. To raczej nic zlego, od ziol, tribulusa, albo hmb tez podobnie

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Usunięty przez domer za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 676
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
sorry ale czego mam sie bac ?? wole juz chyba tune z rtecia niz kuraki hodowane na mega ilosciach hormonow. chodz jak cos sie niepokajacego bedzie ze mna dzialo to trza bedzie cus kombinowac. szkoda ze mintaja nie ma w puszkach bo bym szamal zamiast tuny

i co ma do tego wszystkiego oliwa z oliwek ?

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

...
Napisał(a)
Usunięty przez domer za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 676
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4596 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 35012
Ja tam kocham rybki i nic mnie nie pwostrzyma przed jedzeniem ich. Ale ciekawy artykul sog sie nalezy. A tak na marginesie to teraz chyba wszystko szkodzi :/ wedlug naukowcow... Poki co zyje. Co mnie nie zabije to mnie wzmocni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
tuny z rtecia
inne ryby tez
kuraki na hormonach
wolowina tez
odzywki chemiczne

wszystko jest be
dlatego nie przejmuje sie w ogole, staram sie urozmaicac tylko

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 8967 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 48014
khehe , nie mozna jednoznacznie okreslic ze to jest Be a tamto jest dobre.... trzeba poprostu wybierac te rzeczy ktore sa najmniej BE, a te ktore nam szkodza w wiekszym stopniu jesc rzadziej lub unikac zloty srodek - wyposrodkowac z umiarem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
wlasnie szamie 2 jajka, cholera to jakies 400 mg cholesterolu, ciekawe kiedy wykituje


a powaznie chodz watpie zeby ktos to wiedzial, jakie witaminy/mineraly czy cus warto jesc zeby chodz troche sie ochronic przed ta cholerna rtecia ??

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
eeee ze co?
wez przestan pieprzyc jedz kiedy chcesz...predzej tym stresem sie wykonczysz

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DZIWNE??

Następny temat

190cm / 110kg - Ratunku, Chce schudnac!!

WHEY premium