SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakiej jestem budowy ciała i jak mam ćwiczyć

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2677

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
fajny telewizor

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 147
Haha 62 cale :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
w sam raz na meczyk
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 147
myśle nad treningiem Lafaya opłaca się? Mój organizm ma kolosalnie szybkie spalanie więc raczej tłuszczu nie lapie. jakich efektow mogę się spodziewać przez pół roku przy intensywnym treningu 3x w tygodniu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
nikt Ci tego nie powie tym bardziej ze czynnikiem determinujacym efekty bedzie prawidlowe odzywianie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 147
może idealnie diety przestrzegać nie będę ale jem dużo mięsa wszelakiego rodzaju białka nabiału i tłustych potraw szczególnie smażonych :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
na podstawie tego nie idzie stwierdzic jak to sie przelozy na twoje efekty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 147
co do efektów moich treningów nigdy nie narzekałem bo mięśnie budują mi się dosyć szybko żałuje że nie ćwiczyłem cały czas tylko wpadłem w używki straciłem na tym dużo masy ciała bo ważylem 72kg a po półtorej roku z dragami dzień dnia u boku spadłem do 59, jestem czysty od 8 miesięcy i powoli odrabiam mase, nie chce też ważyć zbyt dużo nie zależy mi na dużych mięśniach a raczej na dobrej budowie i rzeźbie myśle tak nad 75-78kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
ogarnij miske tym bardziej bedziesz wtedy trzmal sie porzadnie, a dyscyplina w tym jest potrzebna szczegolnie z tego co piszesz w Twoim przypadku, dieta to nie musi byc wyliczone co do g kazde jedzenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 147
jak na 2 lata bez treningu to chyba nie jest źle z moim ciałem no nie ? jeśli jest potrzeba moge wrzucić zdj z napiętymi mięśniami
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta , trening , podstawowe informacje.

Następny temat

Dieta do oceny - masa

WHEY premium