SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakiej jestem budowy ciała, jak mam ćwiczyć

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2362

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 147
nie, nie twierdze że jestem gróby w żadnym wypadku :) jestem szczupły ale nie jestem jakąś tragicznie wychudzony, pozatym budowe chyba też mam niezłą jak na 2 lata bez treningu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 147
aktualne zdj które wrzucałem są w pełnym luzie ciała nic się nie spinalem i nie prężyłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 2406 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 80948
Ta na 2 lata bym powiedział tragedia bo wygladasz jakbys nie cwiczyl albo dopiero zaczynal.Musisz wiecej jesc bo jestes ekto i musisz jesc duzo zeby zrobic cos.Powodzenia odwiedz dzial odzywianie i trening tez mozesz.pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 423 Wiek 45 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15359
No raczej nie wygląda to na ciało które kiedykolwiek ćwiczyło,patrząc na to pierwsze zdjęcie to można nawet powiedzieć,że czyste ekto.Trenuj a sam zobaczysz jaki gen dokładnie masz bo jak narazie to możemy tylko gdybać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 147
miałem 2 lata przerwy, od 2 lat nie ćwicze wgl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 147
może jakieś zdj z napiętymi mięśniami wrzucic?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 423 Wiek 45 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15359
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 147
to pierwsze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 147
drógie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 147
trzecie, sorki za jakość zdjęć ale mam tragiczną kamerke

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Poszukiwanie zdjęć

Następny temat

spadek siły na klatce piersiowej

WHEY premium