SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakie witaminki, białeczko?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3023

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 89 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 522
też nie czytasz bo napisałem że tanie mają "DUŻO LB"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Każde ma dużo LG!!! Ta frakcja stanowi chyba ponad 80% każdego białka serwatkowego. Chcesz mało LG to kup sobie odżywkę dla dzieci z apteki za 10x wyższa cenę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 89 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 522
Głupoty gadasz dużo lg ma syf

Zmieniony przez - eddie01 w dniu 2014-01-19 23:52:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 89 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 522
"W wysokiej jakości suplementach białkowych, metodami objętymi patentem zostaje zminimalizowana ilości frakcji białek lakoglobulin, dzięki czemu wzrasta zawartość wysoce pożądanej frakcji laktoalbumin. Ciekawym jest fakt kontrolowania określonymi przepisami prawnymi przez odpowiednie organy państwowe ścisłych proporcji określonych składników odżywczych w mleku zastępczym dla niemowląt, produkowanym z mleka krowiego. Otóż z racji dużych różnic między składem mleka kobiecego a mleka krowiego ilość laktoglobuliny jest ściśle określona (w niektórych produktach zlikwidowana do zera). Podobnie jest też z kazeiną i składnikami mineralnymi. Jest to zupełnie zrozumiałe, gdyż dla niemowląt, które nie mogą być karmione mlekiem matki, mleko zstępcze wyprodukowane na bazie mleka krowiego jest jedynym źródłem pożywienia. Natomiast w przypadku produkcji suplementów dla sportowców nigdy takie przepisy ściśle określające zwartość składników odżywczych nie powstaną, z prozaicznego faktu, że suplement jest jedynie nieobowiązkowym dodatkiem do diety, a nie jej podstawą – bazą żywieniową.

Oczywiście rynek suplementów oferuje też produkty powstałe jedynie na bazie laktoalbuminy białka serwatkowego, jednak biorąc pod uwagę, że w mleku krowim laktoalbuminy jest trzykrotnie mniej niż laktoglobuliny, oraz koszt procesu oddzielenia tych frakcji – produkt nie zawierający laktoglobuliny musi mieć zdecydowanie wyższą cenę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No i co? Napisałem Ci, ze masz to w odżywce dla dzieci. Teraz wskaż mi odżywkę dla sportowców o takim składzie. W ogóle nie rozumiesz tego co czytasz tylko puste slogany wypisujesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3085 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19258
kur*a białko to białko to ma uzupełniać braki w diecie i tyle...
Chce wydawać kase na olimp-a to niech wydaje;)
Jeden weżmie olimp-a drugi sfd a to i tak jeden ch*j.
Różnica w smaku i rozpuszczalności wg mnie nie jest warta kilkudziesięciu zl i tyle...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 359 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2837
Jak ktoś mi powie że łowickie albo ostrovia to to samo co np ON WHEY GOLD to sp*****lam z tej planety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A gdzie ktoś tak napisał? Dyskusja jest o czym innym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 153 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8190
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
pimper?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Future weight GNR

Następny temat

Trec AAKG+ Trec Beta Alanine+ AcrivLab DAA

WHEY premium