SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakie suplementy dla kobiety?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1683

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 108 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 228
Witam, przeczytałam już multum postów na temat suplementów i odżywek dla kobiet, ale jednak wolę was zapytać o radę. Moim "problemem" jest waga (nie jest duża, ale tłuszczyk mi się odkłada i pomimo ćwiczeń nie chce zejść). Chciałam, abyście mi polecili jakieś suplementy, aby moja waga uległa zmianie. Z góry dziękuję za pomoc, pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 418 Wiek 110 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2760
a dietę jakąś posiadasz? : ) bo to jest na pierwszym miejscu

SIŁA PSYCHIKI DAJE WYNIKI !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tu nie suplementy, a dobra dieta ;)

(nie jakieś 1000kcal, dukany, czy mono diety, ma być normalna zbilansowana dieta :) )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 108 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 228
Diety jako takiej nie posiadam, natomiast zdrowo się odżywiam (przynajmniej się staram) ;)
Jaka dieta u kobiety byłaby najbardziej stosowna?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 418 Wiek 110 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2760
a mogę prosić o wiek, wagę, wzrost, jakąś aktywność fizyczną ? siłownia i te sprawy :) czy raczej mniej aktywny tryb życia

SIŁA PSYCHIKI DAJE WYNIKI !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9051 Napisanych postów 82733 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699762
dieta - dział odżywianie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 108 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 228
18lat, 164cm, 63kg, 3razy w tygodniu fitness (intensywny trening interwałowy i/lub treningi siłowe z użyciem kettli itd.) + dodatkowo raz w tygodniu zumba

Zmieniony przez - copyright20 w dniu 2014-10-24 21:51:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 418 Wiek 110 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2760
okej :) ma być to dieta redukcyjna? jeśli tak to kcl które potrzebujesz do pozbycia się tłuszczu to: 1633 kcl

i teraz ile gram każdego z makroskładników:
50% węglowodany : 816g
30% białko: 545g
20 % tłuszcze: 326g

to powinno pomóc a jeśli chodzi o ułożenie diety staraj się ją sama ułożyć lub wzorować się na innych te 1633 to i tak jest bardzo mało i tego nie obniżaj :) i sprawdź w przeciągu tygodnia dwóch jak z wagą. Pozdrawiam

SIŁA PSYCHIKI DAJE WYNIKI !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 418 Wiek 110 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2760
i tam poprawka :D
50% węglowodany : 816 kcl
30% białko: 545 kcl
20 % tłuszcze: 326 kcl

SIŁA PSYCHIKI DAJE WYNIKI !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 108 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 228
Czyli suplementów żadnych mam się nie doszukiwać? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 418 Wiek 110 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2760
jak narazie skoncentruj się na diecie i ją dopnij na ostatni guzik :)

SIŁA PSYCHIKI DAJE WYNIKI !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

OLIMP GAIN BOLIC 6000.

Następny temat

jakie białko

WHEY premium