SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakie suple na początek???

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3128

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2032 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35414
koszty wszystkich odżywek to jakies 260 zł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 18 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 115
Sporo!!!
Kolo polecił mi Clenburexin treka co o tym sądzisz????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2032 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35414
Clenburexin to na spalanie tkanki tłuszczowej dlatego musissz jeszzcz dorzucic cos na rzeźbe... Albo hmb+ Clenburexin+ dieta = rzeźba :D:D:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2032 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35414
Ja własnie koncze ten swoj cykl i powiem ci ze efekty są za*******....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
cos na rzeźbe... Albo hmb - straszna herezja.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2032 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35414
Amentoris jezeli ci sie nie podobają moje odpowiedzi to po co to komentujesz???? zachowaj to dla siebie .....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 18 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 115
to z czym brać ten clenburexin
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2032 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35414
Ja bym brac HMB Revolition chyba ze sprzedawca zaproponuje ci cos lepszego od hmb
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
buli09876 - hmb po prostu nie działa, zmień sklep w którym robisz zakupy, bo ktos Cię tu robi w ****
Na tym świecie już tak jest że sprzedawca w 3/4 przypadków wciśnie Ci byle g*wno.

Bigosik81 - jeżeli masz zamiar robić typową redukcje to; clen+bcaa+zma, na pierwszy kontakt ze spalaczami nic więcej nie jest Ci potrzebne.

Zmieniony przez - Amentoris w dniu 2010-03-16 15:39:40

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2032 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35414
Amentoris- to dlaczego hmb na mnie jakos działa ???? Dobra, kolega i tak zrobi jak bedzie uwazał ja juz sie nie wtrącam powodzenia .....
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ultimate Full Combat

Następny temat

Hi-tec Whey mass Bulider

WHEY premium