SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakie suple?

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 623

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Otóż ćwiczyłem już kilka miesięcy na siłowni, do tego, z przerwami, dwa lata boks. To wszystko na sucho oczywiście.
W wakacje się strasznie zapuściłem (10kg ;o) i teraz takie pytanko:
Jakie suplementy zacząć brać przy zrzucaniu kilogramów i lekkiego przyrostu mięśni? Mam zamiar od września zacząć biegać, w domu siłownia (ćwiczonka dla szybkości i mocniejszego uderzenia - małe ciężary, do 40kg) no i pójść szczebelek wyżej i zostawić boks, a zacząć mma. Także 6 dni treningowych będzie, wyjątkiem będzie niedziela.
Wiek: 20 lat.
Waga: po żarciu na wakacjach, aż wstyd się przyznać 90kg.
Wzrost: 179-182cm. Zależy jaka miara ;p.

Wszystkie rady, uwagi i docinki chętnie przeczytam :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15971
Żadne, dobra micha wystarczy. Ewentualnie z odżywek to białeczko dla uzupełnienia diety gdy zabraknie Ci czasu na przygotowanie posiłku i z supli to kreatyna która poprawi regeneracje.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pilna sprawa!! chodzi o jedzonko :)

Następny temat

alkohol

WHEY premium