SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakie odzywki ??!!!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2085

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
użyj a zobaczysz, białko i gainer to dodatki do diety a kreatyna ma działania anaboliczne

Zmieniony przez - majkel47 w dniu 2009-07-14 13:32:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Białko = cyc z kury w prochu
Węgle = ryż w prochu...

Już wiesz dlaczego?

Poza tym BCAA przy masie totalnie zbędne.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 336 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1397
Wiem ;)
z kreatyn brałem Cm3 i za pierwszym razem sila ladnie poszła a masa..hm..moze ze 2kg,ale przez okres brania bylem nonstop spompowany..
a jest sens brac to mono i bcaa pluys do tego te bilako i wegle ??

SOM UN EQUIP !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 549 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9833
Koledzy wyzej juz pisali ze za bialko i wegle sie nie lap jak nie masz diety bo to nie ma sensu - tym uzupelniasz braki w diecie a jak nie masz diety to sie mija z celem. Na mase wez sobie krete najlepiej jakies mono ( o tym tez juz bylo) np. olimp albo cokolwiek innego , bcaa moim zdaniem zbedne - szkoda salaty narazie. Wez sie za miche (tylko z sensem) i....cwicz

W zasadzie na upartego kup sobie jakies bialko i jedz - tak dla motywacji ze cos szamiesz:P

Zmieniony przez - DewoNN w dniu 2009-07-14 13:42:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Jak diety nie ma, to kreta tym bardziej zbędna.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 549 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9833
Chyba mu nie zaszkodzi - moze chlopak bardziej sie zmotywuje ze cos tam lyka i skupi sie na diecie...moze autosugestia -"szamie krete - musze rosnac i h.j"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 336 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1397
dla motywacji ... hehe
cw.tam troche ponad rok i zaczynalem wazac ok 70kg teraz waze 83 wiec i bez tej scislej diety tez mi idzie tylko powoli..Dlatego chce zainwestowac w odzywki ;)

SOM UN EQUIP !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 549 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9833
Stary przeczytaj dokladnie co ci napisze i staraj sie zakumac w koncu

Skoro wolno ci idzie to najpierw rozkmin dobra diete a dopiero POTEM lap sie za suple - przeczytaj posty wyzej bo nie bede przepisywal 3 raz:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zdziwilibyście sie jakbyście ostatnio czytali spam w dopingu i wiekszośc pisała(ok80%) że nie ma jakiejś dokładnie zbilansowanej diety tylko je np te 500g cyca dużo ryzu jajek itp zdzikłem normalnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 336 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1397
No aja napisalem w dziale odzywania zeby pomogli ul;ozyc mi diete..wyliczylem kalorie itp,tylkoe nie wstawilem zadnej diety,bo nie wiem kiedy najlepiej duzo bialka itp.. i jaki Efekt??

NIKT NIE ODP.
za***ista sprawa...

SOM UN EQUIP !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

REVOLUTIONS NO-END w trakcie przerwy? zobaczcie sklad

Następny temat

Universal mono 500g vs Cell Pump 665g

WHEY premium