SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakie chcielibyście widzieć walki w II rundzie OWGP?

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4639

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wilk80 ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3436 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17160
Hunt może chcieć. Skosy rczej ustawią dwóch swoich, żeby mieć kogoś na 100% w finałach - nie byłby to pierwszy raz i niejedna osoba już to zauważyła. Mogą powiedzieć Huntowi (gdyby tak bardzo się tego rewanżu domagał), że ma szanse jak przejdzie dalej.

"Istotą walki jest podniesienie duszy na wyższy poziom moralny" - J.Piłsudski
"Teoria powinna być rozważaniem, a nie doktryną" - C.von Clausewitz
"Where there's a will, there's a way" - K.Sakuraba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 714 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6525
ja bym bardzo chciała zobaczyć walkę minotauro z fabriciem, jestem przekonana o zwycięstwie M, ale ogólnie byłoby zapewne interesująco.
hunt i fedor - to mnie też świerzbi, że tak powiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1566 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13352
Tak jak Kilbian ale bardzo mozliwe ze dadza Fujite z Yoshida jak juz wszpomnial Pinecone

Zmieniony przez - CrazyFrog w dniu 2006-05-06 20:58:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 355 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4031
no wiec
Hunt vs Werdum -> moze wkoncu niektorzy pojma ze Hunt to Hunt i jego parter troche nie styka czolowce
CC vs Yoshi
Mino vs Barnett
Fedor vs Fujita

grappling jest moim berlem, parter moja korona

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270713
jak dla mnie to tak:
Hunt- Fujita = dwóch twardogłowych z czego stawiałbym na Marka

Yoshida- CC= KO dla CroCopa

Fiodor- Barnett= bo Josh przykozaczył za bardzo z tym "ukatrupianiem" Fiodora. Jak dla mnie Fiodor zakończy to przed czasem

Minotauro-Werdum= nie wiem i powiem szczerze ze żadna ewentualność nie będzie dla mnie zaskoczeniem

Zmieniony przez - QUEBLO w dniu 2006-05-06 22:53:16

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1295
Ja bym chciał zobaczyć Hunt vs najlepszy ziom w parterze z tej ekipy co by Adun zrozumiał że pride pridem ale nie samym parterem człowiek żyje ;P. Jeśli to Werdum to niech będzie Werdum choć chyba Mino byłby lepszy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 3444 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18326
Z Minotauro hunt nie ma najmniejszych szans. Ma piekielnie mocny łeb a do tego potrafi skonczyc kazdego. Konczyl wiekszych silaczy niz Hunt jak chociazby Boba Sappa. Na ziemi z nim wymiękali lepsi od Hunta takze nie widze nawet najmniejszej szansy ze Hunt wygra.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84647
A ja widzę.
Może czasami za dużo.
A i Sappa do Hunta bym nie porównywał.
Bo jednak Hunt jak na swoją wagę/wygląd imponuje szybkością i siłą i nieraz mnie już zaskakiwał. Teraz już się nie dam zaskoczyć i stawiam na niego, jeśli doszłoby do walki z Mino.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1566 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13352
Oj Saib Saib poczekajmy do drugiej rundy mam nadzieje ze wtedy wszyscy sie przekonaja ze Hunt musi jeszcze dlugo cwiczyc zeby cos zdzialac w Pride.A jak juz o nim mowa to mysle ze moga go wystawic naprzeciw CC w koncu obiecywali Mirkowi rewanz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Fedor - Hunt

Cro Cop vs Werdum

Barnett vs Mino
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wrazenia po Pride GP OW 1st Round

Następny temat

Bas, Wand, Saku... - kto następny?

WHEY premium