SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakie bialko z Olimpu?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9362

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 312 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2844
Zboczenie zawodowe Skerxa zbyt długo w tym siedzi odchodzisz od kompa i do innych for?czasami.tylko w kazdym temacie SFD udzielanie sie fachowo w kazdej dziedzinie.. Zaprasam Do Dopingu... Uzalezniles sie od Porad i suplementacji .. skad wiesz ktore lepsze stosowales wszystkie Odzywki składy? rodzaji odzywek:D?

suple

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
zbędne jałowe dyskusje.

nie ma znaczenia zupełnie jakie z tych produktów sobie wybierzesz.

proste to jest

zdrowia i smacznego

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Skerx bo ja jestem chory człowiek nie wiesz?

Nie wiem, co Ci dolega?

Panowie, forum sluzy do wyrazania swoich opinii. Wedlug mnie-smak ogrywa oblrzymia role, jesli chodzi o odzywki bialkowe/bialkowo-weglowodanowe.

Nie rozumiem Waszego ataku. Macie inne zdanie-ok, po co odrazu placze? Nie potraficie czegos uargumentowac, wiec zakonczmy dyskusje.

No skoro skład nie ma znaczenia.

Tego tez nigdzie nie napisalem. Djfafa, po raz kolejny rozpoczynasz czcza dyskusje, a ja po raz kolejny proponuje Ci- czytaj ze zrozumieniem chlopie i zacznij wyciagac wnioski ze wczesniejszych rozmow.

Skerx uwaza sie za znawce

To Twoje zdanie.

Izolat jest od tego lepszy

Temat brzmi "jakie bialko polecacie" to znaczy, ze mam slepo powtarzac za innymi, ze izolat best?
Nie widze sensu, zakupu drogiego izolatu, kiedy braki w diecie spokojnie mozna uzupelnic czyms tanszym, a rownie dobrym. Rozumiem, ze Ty odczuwasz roznice, ze to WPC, WPH, WPI, czy albumina, pijac odzywke?

Tyle w temacie, dyskusję z tobą uważam, za zbędną.

Bo zamiast wylozyc swoje racje i je uargumentowac, na sile starasz sie mi cos udowodnic. Przeszkadzam Ci-nikt nie kaze Ci czytac moich postow.

Skerx co bedzie lepsze na mase cheetosy czy Lay'sy ?


W Twoim przypadku?

żal.

Idealne podsumowanie ostatniej wypowiedzi.



Na przyszlosc-macie inne zdanie, to super! Ale sa lepsze sposoby, by je wylozyc. Leczenie kompleksow i problemow zwiazanych z ciezka egzystencja proponuje pozostawic dla ludzi z telefonu zaufania.

p.s Jesli macie zamiar cos jeszcze napisac, prosilbym, aby bylo bezposrednio zwiazane z tematem-nie moja osoba.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4196 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53586
miętki to zrób koledze uwage, bo jest strasznie przemądrzały (nie mylić z mądrym) i niepotzrebnie w wielu wątkach wprowadza zbedą dyskusję.

Życie jest za krótkie aby brać ciągle te same suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
zeby nie przeplacac bezmyslnie;) bralbym sp80 lub whey protein complex

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
w tym przypadku sp80 albo x5 protein[ktorego chyba nie było w propozycjach]
nie należy także zapominac o Bx-ie, chyba, że w tym przypadku nie wchodzi w rachube...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4196 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53586
Skerx Ty przykładasz w odżywce wagę dla smaku a ja do tego co jest w środku. Jak uważasz, że moja rada o cel przyjmowania białka przez założyciela tematu jest szkodliwa to zgłoś to moderatorom, jak nie to daruj sobie ataki na mnie, bo ktoś taki jak Ty nie jest w stanie mnie obrazić.

Życie jest za krótkie aby brać ciągle te same suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Dziewczyny spokojnie, bo nie ma tu się o co wykłócać.

uspokójcie emocje i zjedzcie sobie gumy rozpuszczalne jak ja po śniadaniu

i świat od razu piekniejszy

zdr

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
komus tu sie cos pomyliło:

Panowie - mozna dyskutować sie, spierać itp, pod warunkiem, że odnosimy sie do cudzych wypowiedzi i argumentów - a nie personalnie - do danej osoby. Jest to bowiem niekulturalne i swiadczy jedynie o autorze tego typu wywodów.

W istocie róznice pomiędzy "czasem wchlaniania" poszczególnych frakcji białkowych nie sa az tak istotne (wystarczy poczytać sobie badanie, gdzie w porównaniu wpc - kazeina nie zaobserwowano znaczacych róznic w kwestii dostepności aminokwasów po treningu). Co nie znaczy, ze róznic nie ma w ogóle - są, ale nie diametralne. W zasadzie białko z prochu zawsze będzie białkiem o szybszej kinetyce wchlaniania niz białko z pozywienia (np z kotleta).

To, ze jakies bialko jest teoretycznie najszybciej przyswajalne (vide: izolat), nie oznacza, że jest najlepszy. Dowod - proponuje zmierzyc sobie poziom cukru po wiekszej porcji izolatu przyjetej rano na czczo i porównac go z poizomem cukru po kanapce z nutellą - a zrozumiećie Panwie o czym mówię.

Jesli w istocie izolat jest najszybciej wchlanialnym bialkiem - czynie go to najmniej uniwersalnym.

Osobiscie uwazam, zewszystkie zaproponowane pozycje (poza x5 zaproponowana przez apokalipsę), to rozwiazania dobre. Wysokojakosciwoe produkty oparte na prestiżowych produktach takich jak wpc/wpi/albumina jaja. Więc diametralnych róznic nie będzie, niezaleznie od wyboru. Skoro nie bedzie - mozna kierowac się np miedzy innymi.. smakiem.

Zmieniony przez - faftaq w dniu 2009-08-23 15:58:38
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 638 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6575
wez sp80 albo prolo bx'a
najbardziej ci sie przyda i najlepiej na tym wyjdziesz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nabranie masy - jakie odżywki

Następny temat

acetosteron a...

WHEY premium