SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakie bialko?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1744

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kupillem Optimium zobaczymy co z tego bedzie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 24 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 708
havocki
Kupillem Optimium zobaczymy co z tego bedzie :)


Na pewno się nie zawiedziesz ;)

esr
Po co az tak bardzo przeplacac? Juz lepiej jesli chodzi o smak to polecam sciteca whey protein 100% (lub professional)

Na rynku sporo jest dobrych bialek panowie juz napisali: C6 Hi Tec, PEAK, Dynamitze Elite Whey Protein, mozna tez Treca whey 100, naprawde ogrom tego, do wyboru do koloru.


Dymatize to raczej średni wybór bo były przypadki wałów w tej firmie na białkach. C6 swego czasu jadłem i zdecydowanie odradzam, smakowo lipa a i okazało się, że w składzie białko wałowane^^ Ostatnio jadłem właśnie Wheya Professional od Sciteca i smakowo MEGA, nawet myślę czy sam nie wezmę od nich białka z tym, że niedawna afera z izolatem tej firmy pozostawia dozę niepewności.

Btw. czym się różni Whey Protein 100% od wersji Professional. Składowo, smakiem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 301 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2787
A masz gdzies potwierdzone te teorie badaniami, czy to tylko 'teorie uzytkownikow' ? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Dymatize dawno temu było badane i coś nie tak było jak jest teraz trudno powiedzieć.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 431
Najlepsze bialko jakosciowo na rynku dam 3 propozycje od najlepszej moim zdaniem wszystkie sprawdzone
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 431
1.optimum-whey gold standard 100% 2.musclepharm combat 3.dymantize bialko sory ze 2 posty ale pisze z telefonu i cos mi sie zrobilo xd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 136 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 930
Temat trochę bez sensu, każdy będzie chwalił to co je i mu smakuje, czyli dyskusja o gustach. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W sumie nie do konca bo nie pisalem nic o smaku specjalnie ani nie o rozpuszczalnosci bo dla mnie nie ma byc to deserek u babci a ma to poprostu dzialac, widzialem na forum wiele tematow na temat smakow itp. jak bym program kulinarny ogladal a myslalem ze w wiekszosci bialko pija prawdziwi twardziele heh a tu sie okazuje ze ci twardziele to smakosze i delektuja sie pianka na shakeu zamiast zrobic jedna serie wiecej... XD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
po co sie meczyc jak ze smakiem mozna wypic ja czesto robie lody, czy jakies serniki i smak dla mnie jest ważny

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 136 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 930
Jak ktoś pije tego dużo to zaczyna zwracać uwagę na smak, bo dieta dietą, ale to musi smakować jeśli chce się pić/jeść dłużej niż miesiąc. Ja z kolei wolę same naturale, bo skład jest dla mnie istotniejszy niż dodane aromaty i inne dodatki które mają oszukać moje podniebienie, węch i oczy niczym w KFC.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Assault+CellMass+...

Następny temat

Odżywki dla piłkarza wiek 16lat

WHEY premium