SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaki trening na początek?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2282

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
split to to co wczesniej podales . taki typ treningu . rob act , skonczysz to w okresie regeneracji uloz sobie split :) lub fbw jesli ci sie spodoba cale cialo na jednym treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 52
a co myslicie o tych moich? bo wg mnie w tych cwiczeniach co podałes w linku za mało jest na klate, biceps i triceps:D??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
chodzi ci ze za malo cwiczen na bic tric i klate w act ?
dobra to jak nie chcesz sluchac rad to idz i sam rob sobie trening aka "zestaw dyskotekowy" . tylko pozniej w kolejnym topicku nie zal sie ze meczysz sie jak swinia a nie idzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 52
hehhehe no tylko pytam:D taki zestaw znalazlem na neci i wydawał mi sie całkiem ok na poczatek:D no ale skoro tak mi radzisz to od jutra zaczynam "Twoim" sposobem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to nie jest w zadnynm wypadku "moj" sposob . ja lubie typowe fbw , ale act jest imo najlepszy na rozpoczecie "kariery"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 52
a masz te cwiczenia gdzies pokazane jak robic poprwnie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
technike cwiczen masz w atlasie opisana , po prostu poszukaj tam ich
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Potrzebuje Pomocy !!! PLAN

Następny temat

brzuch

WHEY premium