SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaki kupić sprzet do domowej siłowni ? Zaczynam trenować...

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7264

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1001
O innym na tym forum nie mozna pisać, ze względu na to, iż firma Kelton ma wyłączność.
Było o tym w kilku tematach - za pisanie niepochlebnie o firmie Kelton kilka osób dostało nawet bany - jeśli chce Ci się drążyć temat, poszukaj gdzieś na forum o tym było.
Pozdróweczki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 160
A które obciążenia są lepsze ? Stalowe czy żeliwne ? Które kupywać ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1668 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25862
no marbo może być bo jest dobra ale ja mam u siebie teraz marbo (bo u kumpla ćwicze)
to ławeczka nie jest zła ale modlitewnik doczepiany do niej strasznie niewygodny bolą łokcie po serii.

,,Rośnie Biceps Rosną Bary
Nie Poznaje Mnie Już Stary".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1725 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13979
karoln92: Obciążenia stanowczo żeliwne, jak nie potrzebujesz gumowanych z uchwytami to sprawdź naszą ofertę, zaproponuje extra rabat :) No chyba że extra olimpijskie :) Z zakupem się wstrzymaj, dzisiaj zobaczysz nową oryginalną ławeczkę w naszej ofercie.
juve101: Mam nadzieje że kiedyś dasz się namówić na test jakiegoś sprzętu z naszych nowości i wypowiesz się obiektywnie na jego temat :)

Po raz kolejny: "firmy które reklamują sprzęt poprzez podstawionych użytkowników i rozsyłają maile z reklamami do klientów innych firm na tym forum razem z nami nie będzie."

Z mojej strony bardzo chętnie, po raz kolejny, zapraszam uczciwe firmy do reklamy razem z nami i konkurencji na zasadach fair play :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1668 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25862
no ja wiem ze waszego sprzętu nic nieprzebije

,,Rośnie Biceps Rosną Bary
Nie Poznaje Mnie Już Stary".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1725 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13979
juve101: Są lepsze sprzęty firm znacznie droższych od nas, ale to tylko mobilizuje nas do pracy nad jeszcze lepszymi konstrukcjami i rozwiązaniami :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1668 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25862
no ale i tak lubie wasz sprzęt

,,Rośnie Biceps Rosną Bary
Nie Poznaje Mnie Już Stary".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 222 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2840
Zanim kupiłem ławeczkę, długo kalkulowałem na jaką się zdecydować, porównywałem ceny opinie i tak dalej. Ostatecznie doszedłem do wniosku, że najlepszą opcją będzie ławka z Keltona. Po zakupie moja teza się potwierdziła.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 160
A dlaczego obciążenia żeliwne lepsze ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1725 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13979
karoln92: Sorki, pomyliłem się okazuje się że dzisiaj wystawiamy:
http://www.allegro.pl/item527171804_nowa_kelton_heavy_suwnica_do_domu_hm2.html
Ławeczka będzie pod koniec przyszłego tygodnia. Suwnicę zrobiliśmy w oparciu sprzętu profesjonalnego i niczym mu nie ustępuje, poza cena ;) A co do ciężarów, żeliwne są tańsze.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Naklad na siłownie.

Następny temat

Paskudne zlamanie trzonu kosci ramieniowej

WHEY premium