SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Paskudne zlamanie trzonu kosci ramieniowej

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2264

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 121 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9430
Witam. Podczas siłowania się na rękę w chwili dekoncentracji doszło do złamania trzonu mojej prawej kości ramieniowej. W szpitalu straszono mnie płytka i śrubami jednak operacja skończyła się na kilku drutach do szpikowych. Teraz czeka mnie 4 tygodnie gips i rehabilitacja. I moje pytanie . Czy po zakończonej rehabilitacji będę mógł nadal ćwiczyć na siłowni z dużymi ciężarami?? Bo gdy zapytałem lekarza nie potrafił mi odpowiedzieć czy takie złamanie całkowicie eliminuje ćwiczenia oporowe.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29
czesc mialem podobna sytuacje , w kwietniu 2008 roku, tylko ze mi wmontowano plytke w ramie i nakrecono ja 6 scioma srubami w kość, maja mi to wyciagac. Kosci jest juz calkowicie zrosnieta co do silowni, lekarz tez unikal odpowiedzi, ale tylko dlatego ze jak by sie cos stalo no to on moze poniesc odpowiedzialnosc, poczekaj rok od zlamania wtedy kosci w pelnym stopniu sie zmineralizuje, dopiero zacznij cwiczyc, no i logicznym jest tez ze z byt duzych ciezarow podnosić nie bedziesz mogl bo poprostu ta reka nie da rady, ale z biegiem czasu roztrenujesz i bedziesz hapał duzo:) ja na poczatku po kontuzji zaczynalem od pompek i np nie moglem zrobic nawet 20:) reka nie dawala rady:0 poprostu kwestia czasu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaki kupić sprzet do domowej siłowni ? Zaczynam trenować...

Następny temat

Domin500 - siłka dawniej i dziś - nowe foty str. 9

WHEY premium