SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaki gainer ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2936

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mam jak juz pisalem nie raz 173 i waze 58 kg i chcialem spytac czy aby przybrac szybko na masie taka odzywka jest dobra ( na drozsza niemam pieniedzy :( )"http://allegro.pl/show_item.php?item=46502530" Bo bardzo zalezy mi na szybkim przybraniu masy a wiem ze odpowiednia dieta + odzywka daje dobre efekty
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 255 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2065
coz a konwersacja ...
Magnum nie jest dobry .. Vital bije go na łeb moim zdanie. A co do stuffu z allegro zebys sie nie zdziwił że dostaniesz ładnie zapakowana make albo mleko w proszku wymieszane z kakałem moi koledzy juz mieli takie histroi i nie zaglądają od tej pory na allegro Ci i radze zrobic to samo ....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 267 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2569
Przybieranie na masie "szybko" jest mozliwe w 1 tylko sposob , ze zalejesz sie fatem i woda.
Najpierw zacznij jesc 6-7 posilkow dziennie czyli co jakies 2-2,5 h i po tygodniu zacznie dzialac.
Korna stary ale 58 kg to ty jestes niezdolny do pracy chyba :)
Jak chcesz suple dorzucic to gainer jakis dobry ,tylko uwazaj z weglami bo jak za duzo wezmiesz to fat podejdzie , i bedzie bez sensu wszystko bo potem sie bedziesz uzeral znowu z usuwaniem efektow "szybkiego lapania masy"
"Przepraszamy - aukcja nie została znaleziona."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jesli jestes chudy jak np Moderator Kanarek

to polecam kalorie, kalorie i jeszcze raz kalorie

najlepszy sposób na zrobienie ogólnej masy ciala to
dobra dieta plus dla uzupełnienia geiner1 vitalmax ( ile wlezie w miare mozliwosci finansowych)

polecam tez kazdego dnia cała torebke bibixa pszenno mlecznego rozrabianego z mlekiem ( na 2 porcje)
to tez ponad 1300 cal do diety i jak super smakuje

jedz, jedz i jeszcze raz jedz

jesli zauwazysz ze rosnie brzuch
wtedy pokombinujemy inaczej

to moja rada na dzis!

o ww sie nie bój bo nie sa grozne dla wszystkich
jesli jestes ektomorfikiem, ich spora ilosc ci nie zaszkodzi w sensie estetyki ciała

Zmieniony przez - bulmastif w dniu 2005-03-30 15:32:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 330 Wiek 44 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 35782
Jezeli cieżko ci z diety dostarczyć odpowiedniej ilości kalorii to odżywka typu gainer jest dobrym wyjsciem. Ja bym jednak wolał zamiast tego Magnum z allegro Gainer1 Vitalmaxa. Cenowo wychodzi podobnie a jakość lepsza. Dostępna np. w sklepie netowym atleta u Sonbatego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to co jest na tej aukcji ma nastepujacy sklad :
Producent: Trec Nutrition
MAGNUM 5000 Opakowanie: 1600 g
Dostępne smaki: bananowy, karmelowo-vaniliowy, Inne dostępne opakowania: 4000 g
Data ważności: 15.09.2005


--------------------------------------------------------------------------------

100 g MAGNUM 5000 zawiera:
Białko13 g
Węglowodany:77,31 g
Tłuszcz: 2,15 g
Kreatyna 4 g
Olej MCT 2 g
Skład: : meltodekstryna, białko (izolat białka pszenicznego, koncentrat białka serwatkowego, kazeinian wapnia) dekstroza, kreatyna, olej MCT, premiks witaminowy.

DOBRE ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ok sasu a moglbys podac linka ? tylko ze jak na allegro tego vital maxa znalazlem to tam za 45 zeta masz 500 g a magnuma za 45 zl masz 1.5 kg

Ja ogolnie chcem wiedziec czy ten magnum tez jest dobry na mase
DZIEKI
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
podajcie jakiegos linka do tego vitalmaxa ( np. na allegro ) bo jak wpisalem wlasnie na allegro to tego strasznie duzo znajduje i wszystkie jakies inne THX
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
nie kupuj odżywek z allegro!!!

www.atleta.pl

https://sklep.sfd.pl 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 438 Napisanych postów 2750 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19611
co ty sie na to allegro tak uparles?? https://sklep.sfd.pl/ 
1

bad boy

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

GAINER 1 + ? no własnie,

Następny temat

jak cell pump z monster massem?

WHEY premium