SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakiś MEGA stack przedtreningowy.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2927

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 153 Napisanych postów 1163 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43408
w kiblu w klubie tez na nitrobolonie. ostra sezonowa jazda. 100 mietki. nitrobolon i na sunrise musze przytyrac w 3 tygodnie;)

Batros to Skeletor: "You talk and I'll listen."

Skeletor: "I'll talk and you'll obey!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2672 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17556
Ło kvrwa ! Panowie polecieliście nieźle

Bardzo sobie chwale siłownie w piwnicy, ale czasem ubolewam nad tym ze nie mam kontaktu z ludzmi podczas treningu, bo musi byc smiesznie jak sie taki sezon z sezonem na siłowni spotka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Pompa jest bardzo przydatna - lepsze ukrwienie = lepsze odżywienie mięśni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 143 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3288
Śmiało mogę polecić tobie magnum serum od nutraceuticals, wcześniej brałem nitroxa od megabola, super pumpa 250, nox pumpa od ultralifa, oraz jack3d.
Pod względem pompy nic się nie równa do magnum serum, inaczej jest z pobudzeniem
ale myślę że to za sprawą wcześniejszego cyklu na jack3d którego nie polecam ze względu na geranium w składzie,który bardzo pobudzał ale wiązały się z tym za duże sajdy.
Przy magnum serum brak sajdów, a co do pobudzenia dorzucam sobie trochę kofeiny
i jest naprawde ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzieki za odpowiedzi.
Po co mi POmpa?
Ja nie jestem z tego typu co cwicza po to zeby w lato pokazac sie na plazy , cwicze dla siebie dla zdrowia i przyjemnosci.
Uwielbiam gdy na treningu mam niesamowitą energie i POmpe a miesnie mi ekspodują :)
Tyle tego do wyboru ze mi juz mętlik w głowie robicie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 153 Napisanych postów 1163 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43408
Urgrok
nie cwiczysz dla zdowia- uwierz mi

Batros to Skeletor: "You talk and I'll listen."

Skeletor: "I'll talk and you'll obey!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 51 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69
mesomorph
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12077 Napisanych postów 160535 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234798
meso nie dla niego

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
JUz mowilem ze nie Meso...
Chyba Quake kupie na pewno nie zaszkodzi.
prosekto widac ze mnie nie znasz

Zmieniony przez - Urgrok w dniu 2011-05-07 17:04:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 387 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3883
bierz quake :) jak3da i tak poźniej kupisz :) na meso też przyjdzie pora ;)

"Przyznaj SOG'a"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sumplementacja

Następny temat

kreatyna

WHEY premium