SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaka meta teraz?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3746

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 11455 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 83143
Nie wspominał nic o tym że jadł ,tylko że otworzył
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2437
hehe Sprawdził tylko czy są tabletki hehe jak sa to gitara
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 372 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6725
Polecam Tajladzka kumpel jeszcze mi mówił ze Bułgarska jest dobra ale mało osób może ja sobie ogarnac niedługo bede wiedział jak działa to dam znac

Nie ma granic możliwości, są tylko bariery do przełamania ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2207
sprawdzalem z fotkami real ,wiec osoba dajaca takie zdjecia tu wie co daje ...chyba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 894
szukalem w ch*j czasu i nie moge znaleźć info czy jest obecnie na rynku jakas apteczna metka, ja osobiscie wzucalem Axio i dziala elegancko, ale koleszka ma problem z uczuleniem i chcialem zasiegnac jakiejs informacji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 455
Z tego co mi wiadomo Metka Ruska ma aktualnie w tabletce 2 mg a nie 5 wiec wałkują ale ludzie i tak nie nazekaja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 115 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2864
co do metki z axio to stezenie 1 tapsa to 10mg czy maja tez tapsy o stezeniu 5mg?

Zdycham..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 485 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4951
tylko 10 mg. ma axio , po 5 ma naposim i ruska ale pierwsza jak i druga to przeszłośc ,chyba że pojedziesz do rumuni i kupisz sobie w aptece to git
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 115 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2864
wiem bo jadlem naposim.. i zbyt zadowolony nie jestem.. teraz mam zamiar zakupic Axio ;)

Zdycham..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14286
ja polecam axio dziala wysmienicie, elegancko tez pokopala kumpla tajlandzka( pakowana po 1000 w sloiczku) a scan u mnie brali i lipa okropna znikome dzialanie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co wy na to

Następny temat

odblok ocena?

WHEY premium