SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak to odróżnić??

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3435

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
Ziomuś mógłbyś coś więcej na ten temat? Czyżbym po części był posądzany?

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
Uriel luknij na topic jak Ci się zechce( https://www.sfd.pl/temat154543/strona1/ ) ,tam są foty mojego winka.Co prawda i tak już przeszedłem na oral w 2 tyg ale jestem prawie pewien że te kilka szotów winsa nie zadziałało bo qwa zalałem się troszkę..
Posądzany? najn!te 2tygodniówki to zaje.b sprawa jest,tylko na następną muszę właśnie GOOD winsa załatwić!!


Zmieniony przez - BadMad w dniu 2004-07-25 03:18:20

Zmieniony przez - BadMad w dniu 2004-07-25 03:18:55

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
Jak już wspomniałem wyżej - czasami mamy styczność z idealnymi podróbkami.

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 831
Nom dobra mówicie o podróbkach winstrolu i deki w strzałach.A spotkaliście się z podróbką winstrolu w tabsach???????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
ofkors

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 6929 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32603
bralem taka dece organona kiedys - wyglad 100% legit; a w srodku propianat przypuszczalnie

Expert w dziale DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1492 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9859
..nie znam się za bardzo na koksach / tylko mooj kumpel zakupooje winstrol w tabsach z BD ( mówił że to nowa firma i nie ma wy***ek hehe ) ale czytam ten post i mnie ciekawi hmmm czy z BD winstrol 10mg t jest oki ???

podobno kupooje za 50 t daje chyba coś ok 130/140zł a jest wszędzie o wiele tanszy tylko dilcu ktoory mu zawsze sprzedawał koks i był zadowolony mowi że dlatego tak drogo bo ma na 100% dobry towar / pytał się go to dlaczego wszędzie jest taniej / on odpowiedział na to że na rynku jest taki winstrol ( tanszy z BD ) tylko jest o wiele " słabszy" od orginała ... może głupoty pisze bo nie jestem w temacie ) może coś to w niesie do tematu !

Pozdrawiam !

...>>>>>>>>> ..The Olny Dead Have Been The End Of War..<<<<<<<<<...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 30 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 199
Najlepiej kup sobie dece albo winstrol i poświęc jedną ampułke i idz do laboratorium powiedz ze u syna znalazłeś cos w buteleczce bez nazwy (zerwij nalepke)i poprostu zostaw do expertyzy zapłacisz około 20zł i ci powiedzą co to, ja tak sprawdzałem testosteron i okazało sie ze to było to co chciałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
"...powiedz ze u syna znalazłeś cos w buteleczce"

kulfa ale jak on ma 17 lat??? To dopiero jego syn musi dawać...

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 272 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25610
no to wyśle matke z buteleczką bez naklejki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

STERYDOWY F.A.Q. cz. I

Następny temat

Zgubić na cyklu(brzuszek)

WHEY premium