SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak to odróżnić??

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3437

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
micen ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3707 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 35513
Tzn ma rację w wypowiedzi z 14:54 dokładnie mówiąc...
Ale jeśli dobrze poszukasz to zawsze kupisz dobry towar

Formę buduję dzięki:
http://www.esuple.pl/

Moderator w Dziale Doping...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3032 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 123315
Podpowiem: Bling Bling
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
Czysty Winstrol to taki, który niestety ciężko dostać. Przecież ja nic na to nie poradzę, jest Winstrol i jest Winstrol. To nie jest tylko moje zdanie.

Winstrol Zambon 50mg/ml z zawartością 100% Stanozololu jest w granicach 45zł za ampułkę. Oczywiście zawsze mogę się mylić. Nikt nie wie ile wy***ek jest na rynku. Dopóki środek nie jest przebadany nikt z nas nie może być pewny co ma.

Moje info jest raczej rzetelne.

Pozdro!

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 2128 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22425
Uriel skad masz info 45 za ampe ?? ktos z Ciebie tyle zdziera ??
nie mam teraz pod reka paczki winsa zambonu, 100 % oryginal z Hiszpani, tam sa ceny w Euro i naprawde 20 z kawalkiem to dobra cena i dla dilera i dla klienta.
no chyba ze diler juz placi 40 pln to inna bajka

CONQUER ALL

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 2128 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22425
dodam ze na tym winsie jechalo i pojedzie jeszcze paru polskich zawodnikow, patrzac na zdobyte tytuly i brak wpadek na testach raczej nie narzekali na niego

CONQUER ALL

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
Młody, myślę że nie musimy toczyć sporów o to, który Wins jest legit, a który nie. Z tego co mi wiadomo są 2 partie towaru. Jeden jest dla "gitów" -2natomiast jest dla tzw. "małolatów". Nie oskarżam w tej chwili nikogo, kto co jaki ma, tylko stwierdzam fakt występowania niestety wałków.

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 2128 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22425
ej ja nie tocze sporow , tylko podanie ceny 45 zl to wprowadzanie w blad.
jest wiele walkow winsa, teraz wogole bedzie problem bo zambon zmienil troche ampy, tzn nie bedzie druta i bedzie zlota zamiast zoltej otoczka na ampie.
jedyne co zostaje to brac winsa w paczkach, bo brak to glowny problem walkow.
walkow jest wiele, troche robia na Slowacji, troche robia ruski, wiekszosc jednak jest lipna, kreda zamiast winsa, krzywe ampy, brak osadzania itp.
nie ma wersji dla vipow i dla ludzi, sa tylko waly i dobry towar.

CONQUER ALL

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
No właśnie o to mi się rozchodziło. Szczególnie ta kreda która daje efekt osadzania się substancji na dnie sprawiająca wrażenie towaru legit. Przy czym jest ona odparowana czy jakoś tak (poddana sterylizacji) co sprawia, że wchłania się do organizmu nie powodując przy tym skutków w postaci czyraków czy innych.

Vip Vs Małolaci - to była przenośnia. Zwróć uwagę, iż są osoby, które dostają zawsze towar I sortu. O nich mi tylko chodziło.

Pozdro!

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 218 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 794
no ale nie bede badał czy to czysty czy nie czysty!! to byłoby bez sensu. jest jaki jest i THE END. dzięki za pomoc, pozdro

Deca, omka, ruska meta - pięć miesięcy na siłowni i wielka podnieta...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
Jasny gwint własnie się wyje.bałem na takim lewym winku(wyglądał na 1 rzut oka b.dobrze)...A że robiłem 2tygodniówkę Uriela to cały cykl o kant dupy roztrzaść...SHIT

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

STERYDOWY F.A.Q. cz. I

Następny temat

Zgubić na cyklu(brzuszek)

WHEY premium