SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak to jest z tymi co startują w amatorskich zawodach...?

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3065

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak oecniasz skilsy swoich znajomych na takiej samej podstawie jak skilsy pewnego aktora to możemy już zakończyć dyskusje w tej kwestii
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
No, nara

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 342 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9251
ale ja nie mówię,że bez żadnych treningów tylko ktoś pochodził z rok w życiu na coś załóżmy i podstawy zna i za kilka,kilkanaście lat znając już te podstawy trenuje na własną rękę,tylko bez klubu,trenera,ewentualnie sparingpartnerem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4535 Napisanych postów 35809 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263190
ale przejdźmy do sedna, powiedz o co wlaściwie Ci chodzi

trenowałes rok, przestales i chcesz na własną reke ćwiczyć by być zawodowcem czy co?


Zmieniony przez - K_PS w dniu 2016-06-06 11:21:46
1

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 342 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9251
no powiedzmy,że chce spróbowac czy samą teorię :) jak to jest z kimś kto jest więcej niż dobry dostaje szansę takiej walki zawodowej i jak to jest jak nie ma żadnych sekundantów bo nie trenował przecież w klubie(tylko jak był mały np.) ma dobieranych czy co?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1013 Napisanych postów 5401 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136811
Jakie bujne fantazje snują tutaj niektórzy... Ledwo coś poćwiczyli rok i myślą, że po 10 latach wrócą i wymiotą na olimpiadzie, UFC, Vale tudo.. Gdzie kondycja spada już po 2 tyg niećwiczenia, o umiejętnościach technicznych, które drewnieją nie ćwiczone, nie wspominając... Przejdź się na sparingi do lokalnego klubu mma, jak rozłożysz trenera to może rzeczywiście jesteś zaj**istym, ukrytym talentem który mógłby rozłożyć Kaoklaia... Bo jak na razie opowieść o fajterze, który ćwiczył jako 10-latek, by po dekadzie wrócić i zostać zawodowcem śmierdzi mi jakimś komiksem..
1

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 342 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9251
tak naprawdę to ponad 10 lat ;D rok podałem za przykład jako,że coś już cwiczył
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 342 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9251
po prostu nie mówię,że ja będę walczyc czy ktoś kogo znam po prostu jestem ciekawy teoretycznie co by było z taką osobą ci dostała by sekundanta,czy musiała by go opłacic,mi się wydaje,żę to by było jak w sytuacji(tak wiem to film ale inaczej nie umiem sobie wyobrazic) Rockiego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To jest jej sprawa, czy w narożniku ktoś będzie, nikt za takim człowiekiem nie będzie latał i mu załatwiał cornera
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 342 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9251
w porządku ale rozumiem jak do czasu walki nie znajdzie takiej osoby to zostanie zdyskwalifikowana?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 199 na żywo

Następny temat

Kimbo Slice nie żyje.

WHEY premium