SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak stać się ninja?

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 20528

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 297 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4905
na tamte czasy to ninja byli rozp*****laczami i europa mogła im skoczyc, a porównywanie ich umjejętnośc do obecnych fighterów nie ma żadnego sensu

I love bad bitches, that's my f**kin problem'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 319 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2618
na tamte czasy to ninja byli rozp*****laczami i europa mogła im skoczyc, a porównywanie ich umjejętnośc do obecnych fighterów nie ma żadnego sensu

Właśnie o takiej mitologi pisałem wyżej

Niech falga hipokryzji powiewa na każdym maszcie!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 297 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4905
a jaka w tym mitologia ?? bo jestem ciekaw ????????//////

I love bad bitches, that's my f**kin problem'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Taka ****a Mitologia ze jakbys dal 50 kilowego żółtka z pół kilową kataną, w dresie i szmacianych trzewikach, na przeciwko Europejskiego, Sredniowiecznego rycerza ktory wazyl 100kilo, miał zbroje ktora wazyła 50, i miecz ktory ważył 15 i ******lnięcie nim łeb scinało koniowi jak krojenie ogórków. Walki w tamtych czasach to nie byly solówki ze ninja rzucali by gwiazdkami i ****a uderzali w punkty witalne. Zderzyły by sie dwie armie, Ninja vs Kawaleria 16 wieczna, to by takie ******lnięcie było ze dzisiaj o Ninja były by filmy katastroficzne jak o titanicu.




Zmieniony przez - Bahamut w dniu 2006-06-07 20:46:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 297 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4905
a kto powiedział że to by była zwykła nap*****lanina ?? jakos nie wyobrażam sobie żeby iluś ninja stawiło sie na polu i zaczeło sie nap*****lać ze średniowiecznymi rycerzykami na koniach.Jak ninja działali wszyscy wiedza z zaskoczenia i w nocy, a co do stwierdzenia że europa była w tyle za japonią to chodziło mi o sprzęt o kótrym europejczycy nie mieli zielonego pojęcia, tak było, i teraz też tak jest że wszyscy są za japońcami w tyle

I love bad bitches, that's my f**kin problem'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 319 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2618
Ehhh. Japonia całe wieki była daleko za europą. w Zasadzie dopiero w połowie XIX zaczęła doganiać zachód, a wyprzedziła go dopiero w XX. Przez te wszystkie lata to była odizolowana wyspa, która nie dopuszczała do siebie prawie żadnych nowości. Innymi słowy: dziura zabita dechami (miała co prawda kilka lepszych okresów ale nie ma sensu tu pisać wypracowania z historii japoni)
Co do samych ninja - to byli raczej manipulanci, szpiedzy i skrytobójcy a nie wojownicy.

Niech falga hipokryzji powiewa na każdym maszcie!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 765 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3916
Bahamut-ujala mnie plastycznosc Tweojego opisu:).Zgadzam sie calkowiecie.

Doradca dzialu grappling i C/S.

...nie powiedziales w ryj to nie powiedziales nic...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 260 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4934
Tak kurva ninja w walnej bitwie nap*****la sie z Kirasjerami na otwartym polu...o ile mnie pamiec nie myli, to ninja byli wojownikami cienia...a w bitwach brali udzial samurajowie...i niema sensu porownywac ninja do kawalerii bo te dwie jednostki mialy inne funkcje w armii...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3
ja wam powiem ze liczy sie technika nie siła ale ja potrafie powalic gościa w moim wzroście i z 20 kilowom przewagom

Lepiej MILCZEĆ Niż KRAKAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2360 Napisanych postów 30613 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270739
a ja Ci mówie ban za archeologie nic nie wnoszącą do tematu i prowokowanie kolejnych gadek typu masa vs technika.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

W Aikido jest parter...

Następny temat

Zieloni w dziale:-).

forma lato