SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak sie zachowac?

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 6475

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1345 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5592
Ja trenuje 3 miechy BJJ i juz jestem odwazny i wykorzystuje to. Ostatnio w Autobusie zalozylem mataleo Najwazniejsza jest psycha na poczatku mojej kariery "sportowca" tez mialem obawy i sie dygalem przed solowkami i gdy ktos mnie zaczepial ale postanowilem to zmienic zaczalem od solowek z gosciami nieco slabszymi przechodzac wyzej po to aby sie nie zniechecic i nie trafic do szpitala po 1 walce. Trzeba trenowac charakter bo to polowa sukcesu na ulicy.

Doradca w dziale Combat/samoobrona
Kazali mi to napisac

-----------------------------
PROSTO
-----------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 971 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9703
hmmmm do autora postu - zadaj sobie pytanie po co trenujesz ???? po to zeby wyciagac komorke 2 kolesiom ?? dwoch jest do zrobienia .
Do zmacka - czlowieku hmmmmmm to ze trenujesz nie znaczy ze masz szukac okazji do walki a stwierdzenie ze narazie poklepiesz sobie "leszczy" a potem wezmiesz sie za lepszych jest glupie jak but bo jest to zle podejscie do sprawy dobrze ze twoj trener tego nie slyszal ( jesli bylby normalny i porzadny trener ) to by cie wypier*** z zajec . Trenuj moze za jakis czas dojdziesz do wniosku ze to jest do obrony a nie do szukania guza .

...I STAND ALONE...I'M NOT AFRAID ... ({ Join to Fight Division })

...I STAND ALONE...I'M NOT AFRAID ... ({ Join to Fight Division })

....open your eyes-open your mind-be proud like a GOD.....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bardzo dobre spostrzerzenie .Nie wazne jakiej sztuki walki sie uczysz ale jest ci ona potrzebna tylko i wylacznie w ostatecznnsci.Nie o to w tym chodzi zebys chodzil po miescie,zaczepial leszczy i pokazywal im czego sie nauczyles na treningu i jak mozesz to wykorzystac-jak dlamnie glupota.
Zastanow sie czasami co mowisz.
Pozdr.
grappler - masz odemnie Sog-a


OSC :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Według mnie bardzo madrze zrobiłeś, że dałeś im wysłąś tego SMSa... jak widac nie było podstaw, żeby zaczynać wcześniej bójkę, bo okazała by się ona niepotrzebna, a mogła być dość tragiczna w skutkach. Oczywiście jeśli już byłbys pewien, że bez reakci z twojej strony pozbedziesz się koma, to po odpowiedniej ocenie sytuacji mógłbyś pomysleć nad atakiem, lub też ewentualna ucieczką po uprzednim wyrwaniu koma z reką tamtego gościa... w końcu byli najarani, a takim wiele brakóje do szybkości sprintera, zaś u Ciebie adrenalina wywołana zajsciem zdecydowanie dodała by Ci skrzydeł (prędkości).

Pozdrawiam

..::/KeEpEr/::..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1345 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5592
Ja tam niechcialbym byc czyims psem na rozkazay.

Doradca w dziale Combat/samoobrona
Kazali mi to napisac

-----------------------------
PROSTO
-----------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1345 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5592
grappler u mnie w miescie jest tak ze jak idziesz na impreze o nie ma szans zeby ktos cie nie zaczepil i niechcial sprobowac swoich sil....A co do trenera to z nim jezdze na imprezy takze podczas walki jest moim sekundantem oraz pilnuje zeby zadna inna nie proszona reka z widowni nie trafila w moja glowe. Co do tematu leszczy to jest tak: Glownie malolaty po 17-18 lat jak sie na***ia to startuja do wszystkich i trzeba to tepic. Glownie chodzilo mi o to ze na ulicy ksztaltujesz swoj charakter i wole walki bo jak pislem juz na treningu podczas walki masz komfort psychiczny a na ulicy nie.....

Doradca w dziale Combat/samoobrona
Kazali mi to napisac

-----------------------------
PROSTO
-----------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
co rozumiesz przez okreslenie... "pies na rozkazy"??

..::/KeEpEr/::..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
Jest w tym troche racji, ale nie wiem czy tak powinno byc ze trener uczestniczy w walkach ulicznych i smaruje sie z gnojami, zreszta to juz jego sprawa ale jak ktos go kiedys zakapuje ne mentownie to sie moze nie milo rozczarowac.

"RUTKOWSKI PATROL"

Weź mój przykład, moją głowę zdobią szramy. Dzięki temu w moim życiu zaszły zmiany

"Każda zbrodnia powinna zostać wykryta a jej sprawca ukarany"

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1345 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5592
Zachowania typu : "daj 2 zlote", "daj wyslac sms" , to sa moje rzeczy za ktore ja zaplacilem lub ktos z mojej rodziny i byle glupolowi nie bede ich dawal. A co do kwesti trenera to on nikogo nie leje bo to bylo smieszne i niesprawiedliwe i nie honorowe dlatego tylko nadzoruje zebym ja nie dostal nagle podczas solowki od 10 kolesi.

Doradca w dziale Combat/samoobrona
Kazali mi to napisac

-----------------------------
PROSTO
-----------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 12875 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 63603
Dobrym sposobem jest milczenie i totalna olewa...





-----------------------------
MODERATOR GIER KOMPUTEROWYCH
-----------------------------
The Eagle Lands....

" Staraj się dążyć do doskonałości , rób więcej niż możesz, kochaj przyjaciół, mów prawdę, bądź wierny oraz szanuj swojego ojca i matkę. Te zasady pomogą ci osiągnąć mistrzostwo, uczynią cię silniejszym, napełnią nadzieją i wskażą ci drogę ku wielkości. " - Joe Weider&reg;
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Muay Thai - materialy

Następny temat

II Otwarty Akademicki Puchar Polski w Brazylijskim Jiu-jitsu.

WHEY premium