SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak się skutecznie zredukować?

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2589

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
Obciazenie to na pewno bo skoro w 3 secie nadal jestes w stanie zrobic 15 powt to znaczy, ze stosz i machasz :) Mysle, ze w linku wyzej masz dobre FBW. Najlepiej zaczac od wielostawowych. I jak zaczniesz rzucac niecenzuralne slowa w trakcie setow to bedzie oznaczalo walke z ciezarem. A kiepskich trenerow to ja widze u siebie na slice codziennie i chyba od tego wlosy mi siwiec zaczely hyhy. Koszulka z napisem PT nic nie oznacza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 46 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 224
Teteszeri, wiesz ja wciąż mam fatalną kondycję, ale na początku (te dwa miechy temu) nie miałam żadnej. Po 5- 7 min interwałów na orbim omal nie padłam trupem, do wyrzygania prawie dosłownie :O Teraz daje radę te 15min. ( z ustawieniem 8/8). Zaraz będę wrzucać miskę z dzisiaj. Mam nadzieję, że sobie z tym poradzę.

MISKA do oceny:






Trochę mam tu bajzel w tym wpisie, bo nie wiadomo co z czym jadłam, ale niech to będzie taka miska poglądowa na to jakie produkty jem i w jakiej ilości. Wiem, że w każdym posiłku powinno się zjadać BTW; to powiem od razu, bez biczowanka, że dzisiaj tak nie jadłam i generalnie nie rzadko wpadają mi takie okazy do posiłku jak samo jabłko
Aha, i na razie oleju kokosowego nie będę kupować, bo mam jeszcze sporo oliwy. Czasem używam też masła, zwłaszcza do jajecznicy.

Zmieniony przez - olofit w dniu 2015-04-21 18:11:43

Zmieniony przez - olofit w dniu 2015-04-21 18:40:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 46 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 224
Dzisiaj cały boży dzień spędziłam w pracy; żeby jeszcze w kąt upchnięta, ale nie... na świeczniku to mało powiedzieć. Wróciłam, z - jak to mówili w przedpotopowej księdze "Nad Niemnem" - globusem, czyli potwornym bólem głowy. W misce nie ujęłam 3 apapów, które nie przyniosły ukojenia.:'-(
Treningu w tych warunkach nie dało się wykonać. Jutro niestety będzie podobnie, dopiero w piątek poćwiczę, ale póki co w domu. Karnet na siłkę zakupię od poniedziałku. Jakoś lepiej tak zaczynać od początku tygodnia

Dzisiaj micha trochę niedomaga z powodu niskiego tłuszczu. Poza tym co w wypisce, jadłam jeszcze brokuły, ale o ile dobrze wyczytałam nie wliczamy ich do dziennego bilansu.






Zmieniony przez - olofit w dniu 2015-04-22 21:43:59

Zmieniony przez - olofit w dniu 2015-04-22 21:45:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 46 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 224
MISKA na dzisiaj:






Zmieniony przez - olofit w dniu 2015-04-23 07:07:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 203 Napisanych postów 8582 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 74835
Dobrze by było gdybyś wypełniania dziennik tak, żeby było widać poszczególne posiłki. Sposób ich komponowania ma znaczenie Jeśli wrzucasz wszystkie produkty do jednego "worka" ciężko się połapać i coś doradzić.

Ustaw sobie stałe zapotrzebowanie i się go trzymaj bo codziennie dieta i kalorie wyglądają inaczej. 1500-1600 kcal to zdecydowanie zbyt mało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 46 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 224
Teraz nie chodzę na siłownię i nie mam zbyt dużego apetytu. Więcej nie dałabym rady zjeść, a to, co jem, jem w biegu :(
Poza tym nie wiem ile powinnam kcal powinnam jeść i z jakim rozkładem na redukcji. Wiem, że jedząc na poziomie 1700 i chodząc na treningi o których pisałam schudłam w ciągu 2 miesięcy 0,5kg. Po prostu kosmiczna utrata wagi :D
Następną michę wkleję kolejno posiłkami.

Zmieniony przez - olofit w dniu 2015-04-23 16:59:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 203 Napisanych postów 8582 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 74835
Za powolną utratę wagi nie musi być odpowiedzialny jedynie taki, a nie inny rozkład kcal.
Może jakość jedzenia była nieodpowiednia, komponowanie posiłków, trening, intensywność. Ciężko wróżyć.

Mi nie chodziło o to czy jesz w biegu czy na luzie tylko o to jak wyglądają posiłki, przerwy pomiędzy nimi i makroskładniki w poszczególnych posiłkach. To jesteś przecież w stanie wpisać w dzienniku tak aby było czytelne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Ja też trochę nie rozumiem tego opryskliwego tonu wypowiedzi. Dziewczyny starają się pomóc - jakbyś nie zauważyła. Gdybyś tej pomocy nie potrzebowała - to chyba nie zakładałabyś dziennika. Zatem warto czasem postąpić tak jak radzą bardziej doświadczone osoby. Szczególnie wtedy, kiedy Twoje własne pomysły nie wypaliły jak należy.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 46 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 224
Koleżanka wyżej chyba nie spotkała się nigdy z opryskliwym tonem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Po pierwsze - to jestem facetem. A po drugie - nie polecam bardziej opryskliwego tomu, bo dostaniesz ode mnie osobiście bana i się pożegnamy .

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy na redukcji może być taki jadospis?

Następny temat

Chciałabym przytyć

WHEY premium