SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak się rozgrzać. Proszę o pomoc.

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 822

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 73
1 lipca są egzaminy sprawnościowe do szkół aspiranckich. zostało jeszcze 10 dni. Od kwietnie przestrzegałem tego treningu autorstwa Kejt.

Rozgrzewka (przed kazdym trningiem): 800-1000m. truchtu, stretching, skipingi (po 50m.) A, B, C 50m. przejsc na palcach, 50m. przejsc na pietach, druga seria skipingow
Po kazdym treningu: 800m truchciku + stretching

poniedzialek:
6x50m sprint (po kazdym wrcamy spokojnie na miejsce startu)
600m z 4 - 5 przyspieszeniami (biegniemy w sumie 600m, po okolo 50m spokojnego biegu przyspieszamy, biegniemy szybciej fragment biegu i powracamy do pierwotnego tempa i tak do przebiegniecia 600m)

wtorek:
5x 120m sprint na 80%
seria: 50m sprint (powrot na start), 100m sprint (powrot na start), 150m sprint (powort na start)

sroda:
4x 40m sprint
6x 100m sprint na 80%

czwartek:
3x serie: 40m sprint (powrot), 80m sprint (powrot), 120m sprint (powrot)

piatek:
5x70m sprint
600m z przyspieszeniami

sobota:
4x 150m sprint
2x 200m sprint

niedziela: wolne :)

Egzaminy będą wyglądać następująco: bieg na 50m, podciąganie na drążku, przerwa na jakiś posiłek, bieg na 1000m.

Mam kilka pytani:

1. Jak rozgrzać się przed każda konkurencją?

2. Jak najlepiej wykorzystać ostatni tydzień przed startem? (słyszałem że powinno się ograniczyć trening czy coś)

3. Jakie napoje spożywać w ciągu egzaminu?(myślałem o izoplusie)
Z góry dzięki za podpowiedzi:)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

WINDSURFING i KITE

Następny temat

kosz

WHEY premium