SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaki rower do czego, jak to sie je? prosze o pare wyjaśnień!

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1093

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5
Witam! Od 4 lat jeżdżę na rowerze górskim. Wiadomo jak wygląda jazda na takim rowerze, wyjeżdżasz, cieszysz się ze zdobytego szczytu i zjeżdżasz. Staje się to trochę nudne i chciałbym zmierzyć się z jakim innym sportem(jakieś zjazdy przez las, na jakiś torach z hopkami, przez miasto). Chciałbym żeby mnie ktoś jakos nakierowal. W trakcie przeszukiwania internetu spotkalem sie z takimi pojeciami: dirt, street, mtb. Chcialbym znaleźć sobie taki rower żebym mógł sobie pojezdzic po skateparku a chwile potem wyjeżdżać pod stromą góre.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1210 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19125
Wszystkie potrzebne informacje znajdziesz w goglu, wpisz interesuące Cię hasło np "downhill mtb" "street mtb" "freeride mtb" "enduro mtb" lub poszukaj info na forach czy portalach typowo rowerowych.

Zmieniony przez - stash1 w dniu 2010-11-06 08:39:18

"życie idioty to nie bułka z masłem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3
Odświeżę trochę temat. Wiadomo, że w zależności od tego, jak jeździsz, powinieneś mieć konkretny rower, dopasowany do Twoich umiejętności itd. Bo ceny samych tylko rowerów do jeżdżenia po górach mogą się wahać od kilku do kilkunastu tysięcy. Ja mam np. katalog Gianta (tyle, że jeszcze 2010) i tam dokładnie masz wszystko opisane - jaki typ, jaki poziom profesjonalizmu i ceny konkretnych modeli. Przypuszczam, że w każdym salonie możesz dostać taki katalog.
...
Napisał(a)
Usunięty przez TJM za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30
...
Napisał(a)
Usunięty przez TJM za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30
...
Napisał(a)
Usunięty przez TJM za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bieg 10km/Prosze o pomoc

Następny temat

Jakie nakolanniki siatkarkie? Opinie o firmie SPOKEY.

WHEY premium