SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak schudnąć w 30 dni - skuteczność gwarantowana ! ;-)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 307656

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1559
Dzieki za szybka odpowiedz ale, stary, jestes okrutny wydawalo mi sie ze jest to realistyczny cel, wiec jak sie pewnie domyslasz chcialabym sie dowiedziec ile w takim razie czasu na te 6 % powinnam poswiecic? (i dlaczego ten cel jest nierealny do osiagniecia?- wybacz troche mnie to zmrozilo i chcialabym to wiedziec) znam ta diete do ktorej link podales ale trzeba zazywac jakies suplementy nie mam narazie pieniedzy na to. podobnie z tym treningiem- wykonuje cwiczenia w domu, nie mam narazie pieniedzy na silownie- dopiero sie to zmieni okolo lipca. myslalam ze trening z https://www.sfd.pl/temat190781 bylby ok. oczywiscie myslal indyk o niedzieli... no w kazdym razie czy mozesz mi tylko powiedziec jaki powinnam sobie postawic cel? nie chce zakladac nowego watku zawierajacego tylko to pytanie.
PS: jesli popelniam teraz jakis wielki nietakt to przepraszam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
chcialabym sie dowiedziec ile w takim razie czasu na te 6 % powinnam poswiecic?

tyle ile trzeba

sądzę że jest cel jest nierealistyczny bo twoje pytania świadczą że nie jesteś teoretycznie, praktycznie i motywacyjnie przygotowana do stracenia 6% tłuszczu w 2 miesiące

ale trzeba zazywac jakies suplementy

gdzie jest to tam napisane bo ja nie widzę ??? odżywki mogą być wskazane w okresie okołotreningowym ale konieczne nie są

to też dowód jak uważnie czytasz i przyswajasz to co napisane

pomimo to proponuję zacząć od zaraz tylko nie nastawiać się że to co narastało latami zniknie w 2 miesiące bo raczej się tak nie stanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1559
no dobra, dzieki za odpowiedź chociaz zalamalo mnie to co przeczytalam. wlasciwie niechcacy mnie bardzo zmotywowales mowiac ze nie dam rady.

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
niechcący ?

powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1559
no nie mow ze to miales na celu :-] z reszta- nie chce robic spamu.

P.S: dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6
Mam 22 lata,ok 60-61 kg wagi przy wzroscie 168.Raz w tygodniu chodze na aerobik-w innyh dniach nie moge niestety:(w domu nie cwicze (choc chcialabym)nie mam pojecia jak zaczac sie odzywiac,jakie cwiczenia wykonywac w domu,kupilam sobie "super Cuts 3" firmy universal Nutrition zeby przyspieszyc metabolizm,.Jezeli mozesz poradz mi cos za co gory serdeczne dzieki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 477 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11381
"17. W śniadaniu i posiłkach poorannych (o ile nie trenujemy rano) unikamy więc węglowodanów"
Myślałem, że z upływem dnia powinno się zmniejszać ilości ww, czyli na śniadanie powinno być więcej, niż na późniejszym posiłku. O co chodzi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
O to aby węglowodany spożywać głównie w okolicy treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 56
Hej mam pytanie. Mam 18 lat 200cm wzrostu i 110 kg ( tydzień temu miałem 115) nie jest to utrata wody, gdyż piję regularnie i duże ilości wody. Zjadam tylko śniadanie(1 kromka chleba razowego, skropiona oliwą z oliwek, oraz plasterek szynkk ale chudej) poanadto przez 10 minut uprawiam aerobick i begam 6 km dziennie.Wieczorem też podnoszę sobie 50 kg sztangę. Jak już wspomniałem przez ostatni tydziń schudłem 5 kg. Wiem że to jest niezbyt zdrowe ale proszę was o jakąś radę, aby taki stan (-5 kg przez tydzień) utrzymać. mój cel to docelowo 100 kg. Wiem że teraz spadek wagi będzie się spowalniać jak temu zapobiec.

Jest jescze jedna kwestia którą chciałbym poruszyć.Zauważyłem bowiem ostatnio u siebie objawy zmęczenia, senności, Jednak moja temp. ciała jest stała, a po aktywności fizycznej powyższe dolegliwości mijają. Staram się utrzymać poziom glukazy na stałym poziomie. Czekam na odpowiedź lub podpowiedź.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam nadzieję że ten post to głupi żart, jeżeli jednak tak nie jest to radzę jak najszybciej zmienić podejście do diety i treningu gdyż obecne jest kretyńskie. Przeczytaj posty podwieszone w działach trening, odżywianie i tutaj.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co jesc przed bieganiem??

Następny temat

przestrzenie miedzystawowe

WHEY premium