SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak przytyc....

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2447

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 120
oki sorki,poprawie to....Tak dokladnie to byl ten kalkulator....ja mam takie myslenie by byc wiekszym musze sie wiecej zmasowac...i zapewne zle mysle...a jak mam sie zredukowac..sylwetka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 120
ok sorki...Poprostu moze zle robie ze zawsze chcialem sie masowac,poprostu tak mysle by byc duzym nabrac musze pierw masy...By wygladac jak np Maik Tyson..//Zawsze mi mowia masa a pozniej rzezba...doradz co mam robic z redukcja jak to zrobic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 120
to przen net,widac ze nie wyslalo a po chwili dodaje,kurde..!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
nie masz diety, nawet 10 wskazówek zywieniowych wystarczy, zmienić złe nawyki, bułki z kiełbasą kiepska opcja, jest temat w odżywianiu co jeść w pracy w szkole, po obiedzie gainer carbo po co tyle cukrów walić, nie lepiej porządny posiłek zjeść.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 120
No to dobra..zaczynam od jutra jesc kurczaka grilowanego tzn piersi ,w kazdym rodzaju,jakies zielone ryz bialy i poprostu oblicze sobie kalorie ile mi ppotrzeba wegli tluszczy i bialek...Tzn mam dac spokoj z masa i co teraz poprostu starac sie nad dobra postawa ciala i miesni,praca na rzezbe??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 645 Wiek 110 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1991
nie katuj się i nie jedz samego kurczaka+ryz+bokuły bo to męka i głupota ( niewiedza )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 120
A co myslisz...co mam jesc by miec dobra mase i zaj**iscie rzezbe wyrobic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
nie musisz jeść kurczaka z ryżem, masz mylne pojęcie nie tym człowiek żyje, można kanapki z jajkiem np w pracy jeść czy serki wiejskie

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 120
Jesli piszecie ze masy juz jest wystarczajaca to moze zaczac brac...... HMB mega caps 1250 i do tego kreatynke...Creatine micronized 200 mesh..prosze o doradzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 645 Wiek 110 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1991
hmb nie działa. kreatyna jest ci zbedna.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy rowerek gubi zbędny tłuszcz?

Następny temat

dieta na mase do oceny 3700kcal

WHEY premium