SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak przyjmowac BCAA wraz z HMB ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2443

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379
Reklamy Ci sie pomyliły
to było w rybozie

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3680 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36374
BYK gdzie by to nie bylo, jakby sie nie dawkowalo, w obojetnie jakich porach to HMB nadal -> .

A BCAA - przed treningiem 1 caps / kazde 10 kg masy ciala

Siłownia PROGRES - Bytom.

www.pajacyk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10990 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 88360
a nie czasem 1g ?

Pozdrawiam
misoo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10990 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 88360
co do hmb sa sprzeczne opinie...wiec nie piszcie ze to szit bo ja np odczoowam dzialanie jak i kilka osob z forum...
sa tez tacy ktorzy nic nie czuja i okej...
dlatego przed wydaniem osadu zastanowcie sie czy nie dziala w waszym mniemaniu czy w ogolnym mniemaniu...

Pozdrawiam
misoo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3680 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36374
No tak sa i tacy na ktorych to dziala - ale wiekszosc ludzi jak czytam pisze ze nie dziala bralem na mnie tez nie dzialalo stracilem w cholere kasy, wiec nie widze sensu brania czegos za taka sume pieniedzy przez dluzszy czas co moze nie zadzialac .... lepiej wziac cos pewniejszego, tanszego, lepszego w dzialaniu.
Pozatym ludzie ktorzy to kupuja pewnie kieruja sie bardziej reklama niz rozsadkiem i jaksa tam wiedza - kupuja bo pisze ze mozna na tym nabrac X kg masy miesniowej przy jednoczesnej redukcji tk. tluszczowej ciekawe, ciekawe nawet bardzo ciekawe - mis00 wlasnie w ten sposob dziala to hmb ? np. na ciebie - bo czujesz jego dzialanie.

Siłownia PROGRES - Bytom.

www.pajacyk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10990 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 88360
zaoowazam lepsza jakosc miesnia i wzrost sily, masy w poroownaniu z sama dieta...

Pozdrawiam
misoo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379
a ja polepszenie regeneracji, przyrost czystego mięśnia, wzmocnienie efektów kreatyny i ich trwałości (szczególnie jeśli chodzi o siłe i wytrzymalośc siłową) ale trzeba przyznać iż na widoczne efekty masowe trzeba poczekać ze 3 miesiące
HMB z moich obserwacji szczególnie sprawdza się u endomorfików - daje czysty mięsień bez tłuszczu no i oczywiście nie jest to najtańszy suplement

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3680 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36374
To widac mialem jakies podrooby
w 1 caps ~525mg hmb ... 5g/dzien = 10 caps...czyli jakies 100 zl co 20 dni. liczac 3 miesiace ~4.5 opakowania a wiec no 400-450 zl calkiem milo - ale za te pieniadze mozna zrobic ladny cykl masowy/rzezbiacy co tam kto chce ... dlatego nadal nie jestem do tego przekonany
Chyba ze faktycznie ja mialem trefny towar, hmb jest za***iste i wogole to mozecie mi kupic 10 puszek - sprobuje

Siłownia PROGRES - Bytom.

www.pajacyk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 724 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16463
to lepiej brac to bca wszystko przed treningiem czy dzielic to?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Lepiej jedna dawka przed treningiem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zestaw do Oceny i poprawienia !!

Następny temat

SWG4000 czy Monster Mass?

WHEY premium