SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak powinien odżywiać się piłkarz (SO)

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 79005

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Usunięty przez Black Pete za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10
...
Napisał(a)
Usunięty przez Black Pete za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2
Witam wszystkich. Artykul swietny, w sumie wszytsko co powinno sie widziec, z tych spraw ogolnych. Ale mam tylko jedno pytanie. Bodymaker, podales tam jadlospis, na jeden dzien... mozesz napisac, a w zasadzie rozplanowac go na caly tydzien? Dzien w dzien jedzac to samo kiedys sie w koncu znudzi. ;) bylbym wdzieczny ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 56
Witam,

Jestem piłkarzem w wieku 20lat, trenuje już jakieś 10. Nigdy przedtem nie stosowałem żadnej diety czego mogę tylko żałować(chociaż moje posiłki były zawsze zrożnicowane ok 5x dziennie więc można powiedzieć, że trafiłem). Trenuje 2-3 razy w tygodniu, gram na pozycji środkowego pomocnika i potrzebuje poprawić wytrzymałość, siłę oraz masę. Mam dostęp do atlasu i chciałbym na nim skupić swoje ćwiczenia tylko nie ma pojęcia jakich... Nogi mam dosyć dobrze zbudowane, wolałbym się skupić na górnych partiach ciała.
Jeszcze jedno pytanie odnośnie odżywek, czy ten jabłczan kreatyny byłby w moim przypadku wystarczający?
Proszę o sensowną odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 261 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2123
a czemu trzeba unikać słodyczy??? co one robia ???

---> football is my life <---

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 389 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3741
slodycze sa dobre bo maja duzo weglowodanow szczegolnie batony, zreszta cukierki tez mozna od czasu do czasu zjesc ale nie za duzo bo bedziecie miec prochnice heheheh xd

Visca el Barca!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14568 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53165


słodycze to węglowodany proste + tłuszcz czyli najgorsze połączenie z możliwych, proszę nie pisać głupot.

Sklep kibica www.ISS-sport.pl sponsorem Ligi Typerów! Zagraj z nami!
http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__VII_Edycja-t567860.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9
Ale przecież to ,że się będziesz dobrze odżywiał to nie zrobi z ciebie od razu super zawodnika,odżywianie to tylko element,może i ważny,ale jeżeli urodziłeś się kompletnym beztalenciem piłkarzem bez ciężkiej pracy nie zostaniesz choćbyś nie wiem jaką dietę stosował.Dieta to owszem ważny czynnik ale bez przesady.Wole przy tym cieszyć się życiem i zjeść czasem chipsy,napić się coli,czy po prostu pójść do knajpy z kumplami i nie pić soku przygryzając przy tym marchewkę Panowie to ,że jesteśmy piłkarzami to nie znaczy ,że nie mamy cieszyć się życiem!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 193
Być piłkarzem a "piłkarzem" to różnica...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 261 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2123
mam pytanie dotyczące izotoników. Jakie polecacie? ja osobiście wybierałbym między isostarem, gatorade lub powerade... co o nich sądzicie??? bardzo proszę o odpowiedź ( Mam 15 lat czy to dobre dla mnie? )

---> football is my life <---

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Eliminacje MŚ - Anglia vs Polska

Następny temat

sts - jak podzielic kupon na grupy ?

WHEY premium