SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak poruszyć dolną część brzucha?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1402

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 456 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3283
Jak poruszyć dolną część brzucha? Bo górną juz mam dobrze wyrobiona ale na dole coś tak słabo.

Zmieniony przez - akrolW w dniu 2009-09-06 21:54:10
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wypełnij ankietę.
Co to znaczy, że masz słabo wyrobioną? Znając życie to zalega tam tłuszcz i nie wiesz jak się go pozbyć. Mam rację?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 456 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3283
no tam jest wiecej tluszczu i wydawalo mi sie ze mam slabo wyrobiona dolna część. No ale radze juz sobie z tym jestem własnie na redukcji od kilku tygodni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A jak wygląda ta redukcja? Jak z jedzeniem? Jaki plan treningów? Jaki postęp? Opisz wszystko, to zobaczymy co da się zrobić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 456 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3283
diete mam ułożona kalorie obcięte, cukrów zero, chleba i wszytko co z ziarniste oprócz pl. owsianych. Trening na rzeźbe/redukcje dzielony. Schudlem 6kg :] ale z brzucha jeszcze nie wszystko zeszło. Za duzo schudlem jak na 2 tygodnie, no ale chwilowo brak kasy na codziennie kupowanie kurczaka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Obcinanie kalorii to jeden z najczęstszych błędów ludzi na redukcji.
https://www.sfd.pl/-t527693.html - to są podstawy diety, zobacz czy choć zbliżyłeś się do tych założeń.
A trening na rzeźbę? Co to znaczy? Na redukcji nie robi się splita, bo jest dużo mniej efektywny od FBW.
https://www.sfd.pl/-t474855.html - tak wyglądają treningi redukcyjne.

Bez połączenia tych dwóch elementów nie pozbędziesz się nadmiaru tkanki tłuszczowej.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW do oceny/korekty

Następny temat

Plan 2 dniowy

WHEY premium