SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak oczyscic organizm i wykrywalnosc?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6952

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 0
Jak wyczyscic najlepiej organizm z prohormonow zeby nic nie wyszlo w badaniach krwi?
Jezeli zostal zapodany prohormon Methyl 1 D jaka jest jego wykrywalnosc czasowa? Czy to wogole nie zalicza sie do dopingu?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12
W stanach laduja ten Methyl 1 D ale to normalnie kupisz w sklepie, w moczu to chyba nie wyjdzie, a w krwi to okolo 6 tygodni.
Chyba jednak zabronione przez MKOL i inne komisje, ciezko okreslic bo to jakis dziwny wynalazek. Pytaj expertow jak oczyscic organizm:
jak dla mnie duzo wody, vitaminy C, zielona herbata, sauna i bieganie....

_________wadiup_________

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Jeśli to podstawowe badania to nie masz czym się martwić.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 141 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 941
dokladnie w podstawie nie niewykryje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 653 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6128
Detox organizmu mozna przeprowadzic za pomocą dostepnych kropli. Dostepnych w aptece. Są one produkowane we wloszech, mozna je kupic bez recepty. Jest to dość spora butelka zawierajaca gęstą ciecz, ktorej okolo 40 ml (na butelce podaja 20) rozciencza sie w 1l wody a nastepnie popija sie to lyczkami jakis czas. Pod roznymi nazwami są. Ja kupiłem sobie kilka dni temu p nazwie 'fisio [diur] Detox' ale rok temu miałem inny pamiętam. Doskonale pozwala pozbyć się podskórnej wody działa tak jak pownien diuretyk. Główne zastosowanie jest dla kobiet (dlatego zwiekszyłem dawkę) chcacych przejsc detox jak i pozbyc sie zbednej ilosci podskórnej wody. Cena butelki to około 60 zł ... niegawrantuje jednak, ze oczysci twoj organizm z wymienionych srodków. Moze ewentualnie przyspieszyc.

nie polemizuj z idiotą
- najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu,
a później pobije doświadczeniem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 414 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6954
Nie da sie oczyscic organizm od metabolitow SAA, bo sa rozpuszczone w tkance tluszczowej. Poprostu trzeba czekac. Przyjmowanie srodkow odwadniajacych nic w tej sprawie nie da.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 11455 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 83143
Vadim a czy letrozol byłby pomocny w usuwaniu metabolitów ,bo coś takiego obiło mi sie o uszy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 414 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6954
Dlaczego mial by byc pomocny?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 510 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11587
Czyli wyglada na to, ze teoria E-Lite o Clenbuterolu na koniec cyklu w celu oczyszczenia z metabolitow SAA nie jest prawdziwa...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 414 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6954
Nie rozumiem podstawy tej teorii. Moze macie linka do tego tematu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 4247 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 36795
Tu nie chodzi o metabolity tylko teoretycznie TSH i sympatykomimetyki pomagaja oczyscic receptory androgeniczne.

Pozytywny jak HIV

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Koszmary nocne!

Następny temat

primka -ból poladków.

WHEY premium