SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak najszybciej spalić tłuszcz z brzucha?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8679

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

Płeć

Cel

Waga

Wzrost

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

Stosowana lub planowana suplementacja

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 310 Wiek 22 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8955
Fajnie jak bym nie mial tego tluszczu bo denerwuje ale z drugiej strony nwm czy dam rade być na bilansie - , ale dobra po świętach bedzie trzeba ten j**anny tluszcz troche spalić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754788
W czym widzisz problem? Mięśni masz niewiele, więc w zasadzie nic do stracenia. Zredukujesz poziom tkanki tłuszczowej i zaczniesz budowanie mięśni z niskiego poziomu, zamiast budować z wyższego i wpadać w błędne koło.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 310 Wiek 22 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8955
Wlasnie chce tak zrobic po swietach miesiac dwa zredukowac a potem tylko zdrowa dieta.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754788
Więc do dzieła. Czekamy na prawidłową rozpiskę diety.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 310 Wiek 22 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8955
Rozpisze rozpisze juz niedlugo bo za tydzien dieta nowa i kreatyna i do dziela xd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 310 Wiek 22 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8955
Ostatnio zaczalem mase ale nwm czy błędnie , waga niska to dlatego masa , dam zdj do poglądu ale wyglada troche lepiej niz na pcztk , poswiecic miesiac zeby spalic czy nie ma co ?




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 310 Wiek 22 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8955
Ostatnio zaczalem mase ale nwm czy błędnie , waga niska to dlatego masa , dam zdj do poglądu ale wyglada troche lepiej niz na pcztk , poswiecic miesiac zeby spalic czy nie ma co ?




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Ja już nie wiem co Ci poradzić, miałeś już kilka tematów, robię masę, inni Ci odradzali rób redukcję, to mówisz ok redukcja za jakiś czas wiecie co jednak będę robił masę, ja już się pogubiłem w Twoich celach i planach.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 310 Wiek 22 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8955
Sam nwm co ja chce prawde mówiąc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82727 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699737
Nie kombinuj tylko trenuj . Ciężkie treningi i dodatni bilans bo jest słabiutko
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Płatki zbożowe vspłatki kukurydziane

Następny temat

Czy warto tyć

WHEY premium