SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak mam to cholerstwo zgubić????

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6554

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1289 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16702
"Na śniadanie jem 4-5 kromek chleba białego z: ogórkiem, pomidorem i jakąś wądliną...(i oczywiście z masłem)"

WYWAL maslo i zamiast chleba bialego chleb czarny z soja

"Mój obiad wygląda następująco: to co ugotuje mama, hehe "

no chyba wiekszosc tak ma

"kolacja ze 2-3 kromki chleba, z tym co na śniadanie "

tak j/w + jakis jogurt naprzyklad

"jem też pomiędzy posiłkami, "

to jest wlasnie najgorsze !! NIE JEDZ POMIEDZY POSILKAMI , zamiast zjesc napij sie naprzyklad wody!!


"nigdy nie miałem diety, iteraz tez nie mam "


-=.=-

Magazines call me a bodybuilding star, girls call me a cock star...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
I to znaczy że tak może wyglądać moja dieta??
Staram sie jak moge ale.........chyba sami wiecie jak to jest....no nie??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5
dOBRA WIDZE ZE MAM DOCZYNIENIA Z KIMS KTO NIE ZABARDZO KUMA:p to co tam dałem to informacja o tym produkcie aby chłopak nie szukał :) pozatym tak aby wszystko było jasne - ja osobiscie nie stosuje zadnej konkretnej diety wpiepszam co lubie i ile mi pasi (zaraz pojawi sie kupa luda co mi zacznie gadac ze to zle itp. takie tam gadanie) pozatym z odrzywke które wcinam to Tauryna i tes ex własnie i to działa bo czuje to na sobie - ogólnie bawie sie w kuturystyke a nie zajmuje jak pasionat cwicze reg. od poł roku wczesniej to tylko dla rozrywki wpadłem raz na 2 tygodnie :) Wyciskam 115 moze juz 120 na klate na ławce plaskiej ( pewno oto byscie spytali chociaz to d****ne cwiczenie) bica lepce ciezarem najmniejszym 50 kg na sztandze a hantlami po 23 25kg wszystkie seriie robie najmniej po 10 powturzen itp. Wiec powiem tak !!!! Nie stosują diety ! nie jedzac kreatyny ani hmb ani białka ani glutaminy a itp. pompujacych lub o działaniu anabolicznym zwiazków, Mam 40lub$41 w bicu(od dnia zalezy) Biore 115 na klate pompek robie tera ze 200 moze - moj rekord to 324(techninznych) itp. itd. jedyna rzecz która wcinałem jak napisałem wczesniej to tes ex i tauryna w celu uzyskania wchłaniania:) wiec jak mi chcesz wmówic ze nie dbam o siebie albo nie mam efektów to sobie w d wsac swoje zasady dobrego zywienia w powiem nie skromnie ze w tak krutkim czasie osiagnołem wiecej niz 40 % osób tutaj stosujacych diete i ciekawe odrzywki wspomagajace przyrost masy :P Wiec poprostu tak tez da sie żyć!!! nie lubie kiedy ktos odrazu wyskakuje - to robisz zle a to dobrze itp. az nie cche mi sie juz pisac dla scisłem inf. waze 82 kg i mam 182 cm i 18 lat... porownaj sobie z reszta osob w tym wieku stosujacych diety itp. wypadam czasami gorzej wiekszosci podobnie a czasami lepiej :/ wiec po co tyle wyrzeczen teoretycznie :) A CHŁOPAK CHCE SCHUDNAC A NIE ZOSTAC KURDE JAKIMS PANKIEM

Teraz napisze sprostowanie bo pewno 99% osób które to czytało sie wielce zewszechmiar zbulwersowało. Nie mam nic do diety - jest dobra i potrzebna ale dla kulturystów i osób chcacych sie odchudzac - ale zaznaczam ze sa tutaj tez osoby cwiczace dla rozrywki i dlazdrowego trybu zycia a nie tylko po to aby miec 50 w bicu i na klate brac 250... (znowu dwa najpopularniejsze pytania :) o jedym tym na klate ostatnio pisał krzych666 ze to czeste i niepotrzebne itp - naaprawde mądry facet) wracajac do konkretow. Jerzeli stosujesz diete to super hiper matka skacze. Ale nie koniecznie musisz wpajac wszystkim ze to wszystko i wogóle... Moim zdaniem najwazniejszy jest trening ! i podejscie do treningu i jego różnorodnosc... Dieta jak dla mnie i odrzywki to tylko uzupełnienie, bez którego mona zyc. Wiem to po sobie :) ilekroc przyjde na siłownie taka małą pół profesionalną gdzie cwicza latami i sie mnie pytaja jak maja cwiczyc zeby podniesc tyle co ja... i zaczynaja opisywac sowje diety itp. co jedza i wogóle... i własnie to jest dla mnie smieszne bo skupiaja sie na tym bardziejniz na treningu... osobiscie daje z siebie tyle ile mam ochoty i mam swój cel konkretny i wiem ze mam ful czasu zeby go osiagnac jak tylko chce... Wiec chłopcze jak mnie obserwujesz to fajnie ciesze sie ale POPROSU ZAJMIJ SIE SWOJIM TRENINGIEM A NIE ZUCASZ SI NA INNYCH...

Przepraszam jak kogos uraziłem itp. i przepraszam za błedy jestem dysortografikiem. Aha i jak mnie jakis moderator zbanuje za mowienie prawdy to tak serie nie wiem po co bo i tak se załoze nowe konto :P

h** w dupe moderatorom

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Ripman, tak jak napisałeś, dieta jest moim uzupełnieniem, tak jak l-kar....

Zacząłem robić ostatnio A6W, jutro będzie piąty dzionek....
Skupiłem sie na brzuchu, aby z tego miejsca zgubić tkanke tłuszczową...
Również biegam, co dwa dni...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1289 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16702
albo wciagneles brzuch albo naprawde widac pierwsze efekty

Magazines call me a bodybuilding star, girls call me a cock star...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1289 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16702
jesli to drugie to big congratulejszyns sie naleza i tak dalej !

Magazines call me a bodybuilding star, girls call me a cock star...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


nmo właśnie nie wiem czy schudłem, bo sie nie ważyłem ani wcześniej ani
teraz...... może krzywo stanełem, dołączam drugą fotkę, zrobioną przedchwilą.....
...
Napisał(a)
Usunięty przez everr za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25

jest jedna rzecz dla ktorej warto zyc ! 44! i nie zmienia sie nic

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 132 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3460
szóstka weidera też by nie zaszkodziła

Życie jest naszym nauczycielem i za wszystko wystawia nam oceny.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 157 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3987
jestem na 26 dniu. możliwe że przyczyną tego że mam brzuszek jest to że dojrzewam?? jem też TFB...(nie jest to najmądrzejsze)...zacząłem biegać.. z pasem neoprenowym...

:)

"Co mnie nie zabija, to czyni mnie silniejszym"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DIETA

Następny temat

Cwiczenia Oporowe- Definicja

WHEY premium