SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak dlugo efka moze wyjsc w testach?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2983

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3780 Napisanych postów 18457 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205580
.lukasar bierzesz udzial w powaznych zawodach ze boisz sie o testy na efke?

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 311 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3408
Jestem ratownikiem i jakby sie cos stalo komus to moge miec badania, a chyba mialbym maly problem gdyby wyszlo ze bralem cos...

Zmieniony przez - .lukasar w dniu 2005-03-19 12:34:55

"Trening - najskuteczniejsza forma dopingu"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3780 Napisanych postów 18457 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205580
Nie mam pojecia jakie badania robia w takim przypadku ale masz racje lepiej dmuchac na zimne

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 311 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3408
Tyle ze ja na jakis czas moge sobie odpuscic ten sport (ratownictwo :P) tylko sie pytam po jakim czasie moge wrocic zeby byc czystym?? ;)

btw Aleks sog :)


Zmieniony przez - .lukasar w dniu 2005-03-19 12:50:02

"Trening - najskuteczniejsza forma dopingu"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 245 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1214
Słuchaj nie jestem pewien ale efedryna jakiś czas pozostaje w organizmie człowieka.Dla pewności bierz 4 tygodnie,odstaw na 4.A przerwa musi wynieść napewno ok 2 miechów żeby nie wykryli ci efki.Oczywiście badanie moczu to standard ale to akurat ci nie grozi że wykryją ci efke w moczu bo tu akurat szybko efcia wyparowuje:).

peace bro!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 311 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3408
Dzieki Bondx, 3maj soga

"Trening - najskuteczniejsza forma dopingu"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 161 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3440
najlepszym sposobem sprawdzenia czy efka wyjdzie w testech na amfe, to kupienie w aptece zwyklego testera, te lepssze(czytaj drozsze) moga wykryc antka do 3 tygodni po zarzyciu(mocz), a jesli naprawde sie tak martwisz to mozesz zlecic badania np w komendzie policji, oczywiscie odplatnie

nie wygrasz nie podnoszac rekawic

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 10337 Wiek 1 rok Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56955
hmm nie wydaje mi się żeby ratownikowi robili takie badania?? na jakiej podstawie że komuś np uratował życie to go wezmąna badania czy nie brał nic ?? LOL napewno nie więc ja bym sie nie przejmował
pozdrawiam

Macieja
MY FOTO http://www.sfd.pl/temat208080/ i strona 4

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 360 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1892
Heya.

Wzialem raz ( wczoraj kolo 18 ) 1 tabletke jakiegos ECA stacku ( kumpel mi wyslal, wiec zaden badziew ). Kompletnie zapomnialem, ze musze isc na badania tsh i ft4 ( tarczyca ). Ile czasu musi minac, az nie bede miec obaw, ze nic nie wykryje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1389 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 34373
a jesli bierzemy efke w celach rekreacyjnych a potem zrobia nam tester na amfe to zapewne okaze sie pozytywny, ale mam pytanie po ilu mniejwiecej dniach tester na mocz tego nie wykryje
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

metanabol - blokowanie

Następny temat

cykl Deca, Meta, Siłabolin, wino

WHEY premium