SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak dlugo efka moze wyjsc w testach?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2968

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 311 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3408
Siema, mam pytanie dokladnie takie jak w temacie... wszelkie pomocne wypowiedzi nagrodze Sogaczem :) thx

"Trening - najskuteczniejsza forma dopingu"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 360 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1892
Czy ktos wreszcie odpowie na moje pytanie?

dokladnie w 1 tabletce bylo 20mg Ephedrine HCl

Efedryna pobudza tarczyce, a w badanaich zalezy na tym, zeby byly obiektywne.
Sa one dla mnie bardzo wazne, kompletnei zapomnialem o nich, tak niebralbym tych paru tabsow przed, tylko po badaniach.

Zmieniony przez - PinS w dniu 2006-08-26 23:53:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11431
a ja sie dołącze i chciałbym sie dowiedzieć jak jest z clomidem i hcg , chodzi oczywiście o testy antydopingowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1002 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19653
a efka nie znikła przypadkiem z listy środków zakazanych ?

bo wiem ,że np. w tenisie zezwoli na jej zażywanie w czasie treninów ,ale nie
zawodów .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 311 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3408
Mi chodzi bardziej o to ze efka jest pochodna amfy i sie zastanawiam czy na badaniu krwi nie wyszloby ze jestem nacpany...

"Trening - najskuteczniejsza forma dopingu"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1002 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19653
pierw warto byłoby się dowiedzieć ,czy eedryna jest wogóle zakazana .

Patrząc na połowiczny czas rozkładu ,który wynosi 6-8h wygląda ,że efedryna powinna być wykrywana przez 2-3 tygodnie .

Ale niech ktoś poda sprawdzone dane .Ja tylko wróżę .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 311 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3408
Dzieki, otrzymujesz Sogacza... ale jakby ktos byl pewny to niech sie wypowie...

"Trening - najskuteczniejsza forma dopingu"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 245 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1214
Tak efedryna jest zakazana-jest to doping i w sporcie wyczynowym nie można jej używać.Swoją drogą w usa nikt ze sportowców o to nie dbał ale oni i tak mają lepsze środki niż efka.Co do wykrywalności to można ją wykryć do 2,3 miesięcy.Oczywiście to zależy jak długo dana osoba zarzywa ten specyfik:)

peace bro!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 311 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3408
Sog... jesli bym bral przez 4 tygodnie 3 tabsy dzienie thermy pro, to dopiero po 3 miechach od zakonczenia bede "czysty" przesrane :/ k***a

"Trening - najskuteczniejsza forma dopingu"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1002 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19653
"Za pozytywny wynik dopingu katyną (norpseudoefedryną) uznaje się, gdy jej stężenie przekroczy 5 mikrogramów w mililitrze moczu. W przypadku stwierdzenia obecności efedryny i metyloefedryny wyniki określa się jako pozytywne, jeżeli stężenia ich przekraczają 10 mikrogramów na mililitr moczu. W przypadku obecności fenylopropanolaminy i pseudoefedryny wyniki określa się jako pozytywne, gdy stężenia tych związków przekraczają 25 mikrogramów na mililitr moczu. Jeżeli stwierdza się w moczu więcej niż jeden z tych związków, stężenia ich należy sumować, a jeżeli suma stężeń poszczególnych efedryn przekracza 10 mikrogramów na mililitr moczu, próbkę taką należy uznać za pozytywną."

Jak widać zażywanie efedryny jest dozwolone ,tylko nie mam pojęcia jaki czas przed kontrolą trzeba zaprzestać ,aby zmieścić się w limicie .

źródło : http://www.pzss.org.pl/Biuletyn/2_2002/lista.htm 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 245 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1214
Chcesz mi powiedzieć że używanie efedry w sporcie jest dozwolone? Hehe.Jest zabronione ale wiele osób i tak to olewa.Dla przykładu np. w futbolu wypicie zbyt dużej ilości kawy może być odebrane jako doping a już nie mówie o efedrze.Również na innych zawodach rangi mistrzowskiej-oczywiście mogą być wyjątki ale to żadkość.

peace bro!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 311 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3408
Efka jest pochodna amfy i mnie zastanawia czy jak cos sie stanie i bede mial badanie krwi lub moczu to czy polskie prawo mnie nie potraktuje tak jakbym byl nacpany...

"Trening - najskuteczniejsza forma dopingu"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

metanabol - blokowanie

Następny temat

cykl Deca, Meta, Siłabolin, wino

Wiecej