SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak długo mona ciągnąć testosteron?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5546

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261566
do pierwszego zawalu

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 2713 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23810
Skoro juz poruszulem temat HCG to prosilbym o rade. wczesniej nie bawilem sie w to

Obecnie jestem w 3 tyg cyklu:
(masowanie)
1-12 Prolngatum 300 mg/ week
1-4 metanabol 30 mg /ed

nastepnie wycinka (bez przerwy)

12-20 Propionat 100 mg e2d
12-20 NPP 100 mg e2d
15-22 wisntrol 40-50 mg ed

Teraz pytanie ILE pregynulu na to potrzeba? teraz kupilem w aptece 1 ampulke tj. roztwor i rozpuszczalnik 5000 j.m

do tego 24 tab clomidu

moglby mi ktos PCT do tego cyklu rozpisac?

P.S Czytam ze ludzie biora 2500 j.m Pregnylu druga polowa zostaje w strzykawce i czeka? czy po prstu polowe ampy wtlaczam a druga polowa w lodowce niezamknieta?

:) z gory dzieki za odp

temat wczesniiej zalozylem ale nikt nie chcial mi pomoc

Zmieniony przez - actiVe w dniu 2011-03-15 22:40:37

SFD Team, na forum od 2002-10-05

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 1166 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11411
ja tu widzę 6 x 5000jm więc masz za mało wg mnie


3 sesje zrób co 6 tygodni

jedną 5000 dziel na 3 części rozrób z 4ml i wal po 1/3 x 4ml na szota co 4 dni i będzie dobrze
po rozrobieniu trzymaj w lodówce


po każdych 6 tygodniach robisz 6 takich szotów po około 1700 niecałych jednostek na szot
co 4 dni każdy
jaja będą ok

każdy z nas jest inny...
dlatego każdy powinien być traktowany indywidualnie...
w dopingu najważniejsza jest profilaktyka, by doping dawał to po co został stworzony, czyli radość, a nie szybszą śmierć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 2713 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23810
a prosciej jakos nie mozna? zeby nie bawic sie w takie liczenie rozrabianie

wygodniej by bylo 5000 j.m uderzyc juz

te zastrzyki z pregnylu zaczynam 4 dni po ostatnimk zastrzyku propionatu? razem z clomidem?

SFD Team, na forum od 2002-10-05

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 1166 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11411
to jest za***iście proste mieszasz z solą i na oko dzielisz sobie k... na 3 części
ja ci pisałem kiedy masz brać jak chcesz brać z ostatnim propionatem jedynie to cóż
twoich jąder do tej pory już nie będzie
nigdy nie bierz z clomidem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

każdy z nas jest inny...
dlatego każdy powinien być traktowany indywidualnie...
w dopingu najważniejsza jest profilaktyka, by doping dawał to po co został stworzony, czyli radość, a nie szybszą śmierć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 698 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6249
tak z czystey żądzy wiedzy spytam - co sie dzieje jak hcg sie bierze Z clomidem? jakaś interakcja?

Wołają na mnie trójnóg

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 1166 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11411
obstawiam z powodu estro szybkie pojawienie się cycków.

każdy z nas jest inny...
dlatego każdy powinien być traktowany indywidualnie...
w dopingu najważniejsza jest profilaktyka, by doping dawał to po co został stworzony, czyli radość, a nie szybszą śmierć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 134 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1419
jordanwlkp

najpierw trzeba odpowiedzieć sobie na pytanie ile trwa długi cykl bo 12tyg to nie długi i nie cykl tylko cyklik ja uważam ze mostki co jakiś czas to nie powielanie trendu tylko bardzo inteligentne podejście nie widzę siebie jako osoby wbijającej non stop towar od 1999r. bez mostku oczywiście nie trzeba przeprowadzać mostku ale czy jest to opłacalne chyba lepiej co kilka miesięcy zrobić mostek sprawdzić jak się sprawy ze zdrowiem maja niż po 2 latach dowiedzieć się że jesteśmy impotentami do końca życia i nasz organizm naprawdę błaga o litość ale my tego nie wiemy naprawdę nasz organizm potrafi wiele znosić ale do czasu mój kolega świętej pamięci Vedim był podobnego zdania jak ty że mostki co kilka lat jak się dowidział po tych kilku latach strasznie wyniszczył organizm i gdyby robił mostki kontrolował wszystkie wyniki może miał by większą szanse aby nie doprowadzić do swojej śmierci niestety i tak wielki człowiek z ogromna wiedzą popełnił błąd dla tego ja osobiście staram sie przekonywać ludzi do mostków skoro chcą już ciągnąc cykle zawodowo (Vedim znany w internecie jako BOKITO)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 2713 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23810
oski podaj mi swoje gadu jak mozesz,

ew moje 1587136

SFD Team, na forum od 2002-10-05

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 677 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22984
a gdyby nie stosować hcg, co się stanie? Dłuższe dochodzenie do siebie na offie czy w ogóle jajka już nie wrócą?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

testabol depot cypionate 10ml 200/ml , testosteronum prolongtum ,methandienone

Następny temat

GP Methan 10 + nitrobolon II + universal Shock + Bialko Ostrowia

WHEY premium