SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak brać Animal Pak i Animal Pumb

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10153

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 65
Prolongatum - biogenix?
one pakowane po 750g a porcja to 40g 3x dziennie to jedna starczymi na tydzień max?? ile ich zamówić i jak brać z calą resztą?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 65
a co myślisz o UNIVERSAL ULTRA WHEY PRO
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
https://sklep.sfd.pl/!_Pożegnanie_wakacji_!_3x_Biogenix_Pro_Longatum_+_1x_Biogenix_Pro_Longatum_GRATIS!!!-opis1618.html

masz fajna promocje

tyle czy aby napewno az tyle bialka brakuje Ci w diecie?

Ultra Whey Pro nie mam zdania osobiscie
nie probowalem

z opini innych raczej dobre bialeczko , chociaz raz byla pewna wpadka z udzialem kolegi Don Pawsona hrhr

z tych dwoch wzialbym Prolo z racji ze ma bardziej uniwersalny sklad , tzn masz w nim mieszaknke bialek wolno i szybko wchlanialnych co pzrez to rozumiec? nedzie dobre na praktycznie kazda pore dnia (no moze z wyjatkiem tej potreningowej , chociaz tez bym bral smialo)

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 65
hej w tym sklepie nie mogę znaleźć żadnej z tych kreatyn mają je tu wogule? i jak długo trwa przesyłka w Polsce a ile za granice może wiesz bo znajoma jest w polsce do czwartku mam na myśli czy doszło by żeby mi przywiozla.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
https://sklep.sfd.pl/Controlled_Labs_Green_MAGnitude-opis1580.html

tutaj

co do wysylki w PL szybko idzie (u mnie bylo 2-3 dni po zlozeniu zamowienia) , przynajmniej do mnie tak szlo
zagranice nie mam pojecia

to juz musialbys pytac w tym dziale
https://www.sfd.pl/BOK_SFD-f138.html

Zmieniony przez - Pitt Bull w dniu 2007-11-16 13:44:00

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 65
hejka jeszcze jedno pytanko Green Magnitzude i animal pump to kreatyny i co obie mam brać??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 65
sorki
ale mam wydaje mi sie ze już wszystko: animal pak, animal pump, Prolongatum, Green Magnitude, czy jeszcze coś?
i jeszcze raz pytanko jak to brać, no i czy pumpa z tym Green Magnitude jest sęs brać?
z góry dzieki
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
tak
jedz codziennie 2 porcje green magnitude
rano i po silowni, jak nie ma silowni rano i popoludniu miedzy posilkami

animal pump tylko w dni treningowe przed silownia

mozesz dorzucic omege-3 , oraz zma dla lepszej regeneracji i dostarczenia wiekszej ilosci cynku i magnezu

Zmieniony przez - Pitt Bull w dniu 2007-11-21 09:33:33

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 65
ok wielkie dzieki!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 65
Witaj Pitt bull nie wiem czy dobrze zrobilem ale tak mi nieraz wypada trening rano wiec wziwlem Green Magnitude rano na czczo i Animal pumpa też rano na czczo ( bo to przed treningiem) potem śniadanko i animal paka i mam jeszcze shock therapy biore przed treningiem no to wzielem. polecialem na silke nieczulem sie najlepiej a jak wrucilem to wymiotowalem i chyba wszystko polecialo w kibel czy jest sens tak brać, czy to tylko organizm sie jeszcze nie przestawil?? czy może jak rano odrazu lece na trening moze to inaczej brać
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prosze o rade.

Następny temat

zestaw

WHEY premium